Sponsorlu Bağlantılar

2014 makyaj trendleri son hız devam ede dursun, herkes kendine göre uygulamalar peşinde. Modada ve makyajda sınır tanımayan algı haliyle bayanların kendi tarzlarını yaratma heveslerini de kamçılıyor.

2014-makyaj-trendleri

 

 

Modacıların mankenlere yaptırdıkları özel makyajlar artık sokaklarda da karşımıza çıkmaya başladı. Eye liner sürme teknikleri ile yakından ilgilenenler mor veya sarı, beyaz gibi eye linerlar sayesinde çok daha etkileyici bakışlara sahip olabiliyor.

beyaz-eye-liner

Alışılageldik makyaj stillerini bir kenara bırakanlar, göz altlarına ve kapaklarına farklı uygulamalar sayesinde oldukça değişik ve tarz bir görünüm yakalayabiliyorlar.

etkileyici-makyajlar

İple sürülen eye liner teknikleri de oldukça popüler hale gelmiş durumda. Göz kapağının üzerine ve altına farklı renklerde sürülen eye liner çeşitleri dışında göz kapağının üzerine gayet kalın çekilmiş siyah ve mavi eye linerler da oldukça moda.

eye-liner

 

Siz de kendi tarzınızı oluştururken en beğendiğiniz renkleri cesaretle kullanabilir, kıyafetlerinize uygun renklerle daha da göz alıcı hale gelebilirsiniz. Simli ya da mat renkler kullanabileceğiniz gibi, uzun kuyruklu, yarım sürülmüş eye liner tekniklerini de deneyerek size ait bir makyaj stili geliştirebilirsiniz.

eye-liner-modasi

eye-liner-onerileri

eye-liner-surme-teknikleri

farkli-eye-liner-teknikleri

makyaj-onerileri

mavi-eye-liner

mor-eye-liner

 

Sponsorlu Bağlantılar