En Şık Desenli Yaz Elbiseleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yaz desenleriyle göz kamaştıran elbiseler özellikle bronz tene sahip bayanlar için gerçekten çok şık ve seksi duruyor. 2015 desenli elbise modelleri hem baskılı, hem de emprime kumaşların desenleriyle herkesin beğenisini topluyor. Boho tarzı elbise modelleri oldukça popüler olduğu gibi, büyük çiçek desenli elbiseler de yazlık mekanlarda gece veya gündüz tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor.

boho-tarzi-elbise-modelleri

Hemen her renkte elbiseleri korkusuzca kullanabilirsiniz. Pek çoğu boyundan askılı olan elbiselerde, uzun modellerin derin sırt dekolteleri de çok seksi bir hava veriyor.

desenli-elbise-modelleri

Kısa elbise sevenlerde çiçek desenleri dışında geometrik desenler veya etek ucunda baskısı olan kısa modeller tercih edilebilir. Elbette yalık elbiseleri tamamlayan şapka seçimlerinizi de en doğru şekilde yapmalısınız.

desenli-yazlik-elbiseler

2015 desenli yazlık elbiselerde uzun etekler en popüler olanı ve tabi ki göğüs dekolteli, ip askılı olanlar da yaz şıklığıyla göz kamaştırmak isteyenler için çok elverişli.

desenli-yazlik-uzun-elbiseler

Esmerler için mavi tondaki desenli elbiseler çok uygun olabilir. Sarışın bayanlar ise çok daha canlı tonları tercih edebilirler.

son-moda-yazlik-elbise-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar