Sponsorlu Bağlantılar

Lider ruhlu olan Koç burcu cesaret ve samimiyeti ile her zaman ilgi odağı olmuştur. Özgürlük onlar için çok önemlidir ve baskı altında olmaktan veya emir almaktan hiç hoşlanmazlar. Koç burçları genellikle kendi işinin patronu olmak ister ya da çalıştığı yerde mutlaka müdür veya yönetici konumunda olur. İşinde mükemmeliyetçidir ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirir. Çok yönlü olması ve farklı ilgi alanları olması nedeni ile entelektüel yanı da son derece gelişmiştir. Koç burcundan olanlar neşeli ve çocuksu kişilerdir. Hem romantik, hem de uçarı olan bu kişiler aynı zamanda hiç bitmeyen bir enerjiye sahiptirler.

Sabırsızdırlar ve her şey hemen olsun bitsin isterler. Hayatta her zaman aktif bir rol oynarlar ve yolculuklara çıkmak, sürekli hareket halinde olmak onları temsil eder. Aşırı düzenli bir yaşam onlara göre değildir. Koç burçları benmerkezci oldukları için egoları nedeniyle ikili ilişkilerde sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirler. Aceleci oldukları için hep bir tela içindedirler. Her zaman yetişmeleri gereken bir yer, yapmaları gereken bir iş olduğundan aşırı hareketli bir yaşama sahiptirler.

Sanata karşı özel bir ilgileri vardır. Liderlik özellikleri bulundukları her ortamda ilginin kendi üstlerine çevrilmesine neden olur ve bundan da oldukça mutlu olurlar. Başkalarına fikir vermekten mutlu olurlar. Tezcanlı oldukları gibi, hazır cevap yanları da vardır. Bağımsızlıklarına çok düşkün oldukları için aşk hayatlarında da kendilerine baskı oluşturmayacak kişilerle beraber olmak isterler. Doğrucu ve aynı zamanda samimi kişilerdir. Pratik zekaları ve el becerileri çok gelişmiştir. Her zaman ilgilenecek bir şeyleri v ardır ve öğrenmekten asla vazgeçmezler. Ani tepkileri vardır ve çabuk öfkelenebilirler. Amaçları uğruna savaşırlar ve istediklerini mutlaka elde ederler. Sevdikleri kişilere küçük sürprizler yapmaya bayılırlar ve çok iyi sevgili olurlar.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar