Sponsorlu Bağlantılar

Banyo dekorasyon örnekleri pek çok kişinin evine mucizevi dokunuşlar yapmasına olanak sağlıyor. İnternet siteleri kadar pek çok dekorasyon dergisi de, evinde yenilik yapmak isteyen kişiler için birbirinden güzel örneklerle dolu.

banyo

Banyo dekorasyonu konusunda fikir alırken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenizle ilgili sorununuz yoksa iyi paralar harcayarak kimsede olmayan banyolara sahip olabilir veya daha küçük bütçelerle de konforlu ve şık görünen bir banyoya sahip olabilirsiniz. 

banyo-dekorasyon

Sadece yer zemininde yapabileceğiniz bir değişiklik dahi çok büyük farklar yaratabilir. Modern banyo dekorasyonu için büyük taş desenli karolar kullanabilir veya mozaik desenli olanları da tercih edebilirsiniz.

banyo-dekorasyon-fikirleri

Yalnızca şık bir duş perdesi bile banyonuzda muhteşem bir görüntüye neden olabilir. Pek çok yapı markette orjinal baskılı ve banyolarınızdaki havayı değiştirecek modeller bulabilirsiniz. 

banyo-dekorasyon-ornekleri

Özel banyo tasarımları da yaptırabilirsiniz. Geniş bir mekana sahipseniz pek çok alternatifiniz olacağı gibi, dekorasyon konusunda epeyce şanslısınız demektir. 

banyo-dekorasyonu

Muhteşem banyolar ilginizi çekiyorsa zemin ve duvar renkleri kadar kullanacağınız malzemenin de çok kaliteli olmasına özen gösterebilirsiniz. 

banyo-tasarimlari

Daha minmalist şekilde dekore edilmiş bir banyo hen göz yormayacak hem de oldukça modern görünecektir.

en-guzel-banyolar

Sponsorlu Bağlantılar

Banyoda küvet kullanmak kadar, duvar kağıdı kullanımı da hem çok farklı, hem de başkasında göremeyeceğiniz bir banyoya sahip olmanızı sağlayabilir.

guzel-banyolar

Banyoları muhteşem kılan unsurlardan biri de duş başlıklarıdır. 

guzel-banyo-ornekleri

Küçük bir banyonuz varsa duvara raf yaptırabilir, klozetin kenarına vazolar koyabilirsiniz. Son derece sevimli ve az bütçeyle yapılabilecek bir dekorasyon diyebiliriz. 

guzel-banyo-tasarimlari

Koyu renk zeminler son yıllarda çok moda olduğu gibi, banyoya koyulan ahşap merdivenler de havlular için harika raflar olarak son derece popüler. 

modern-banyolar

Eski dolaplarınızı boyayarak banyonuzda kullanabilir ve benzer renkleri taşıyan, su geçirmez duvar kağıtları ile banyo duvarlarınızı kaplayabilirsiniz. 

modern-banyo-tasarimlari

Kim demiş banyo duvarlarına çerçeveler, resimler asılmaz diye? Bizce gayet hoş ve benzersiz duruyor.

muhtesem-banyolar

renkli-banyo-tasarimlari

Diğer banyo dekorasyon fikirleri ile ilgili makalelerimiz de size bu konuda yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar