Sponsorlu Bağlantılar

Şık ve konforlu banyolara sahip olmak için yapabileceğiniz şeylerden biri zemin değişikliği ve tabi ki her bir ayrıntı üzerinde çalışmaktır. Dekorasyon sizin için sevdiğiniz bir alansa bunu tek başınıza da yapabilir veya dekorasyon sitelerinden de yardım alabilirsiniz. İsterseniz banyo dekorasyonu için dergilerden de faydalanabilirsiniz. Farklı renklerde zemin döşemeleri kullanabileceğiniz gibi, dolap ve lavabo seçimlerinizi de tarzınıza göre yapabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz banyo dekorasyon örnekleri bu konuda size ışık tutacaktır.

banyo-dekorasyon

Dar bir banyoya sahipseniz, küvet kullanmamak doğru bir tercih olacaktır. Banyo dekorasyon fikirleri arayanlar özellikle dar alanlar için fazla aksesuar kullanmamaya özen göstermeli. Böylece alan daha geniş ve ferah görünecektir.

banyo-dekorasyon-ornekleri (2)

Açıkçası bu oda gibi görünen banyo gerçekten de son derece romantik bir atmosfer oluşturmuş. Ayaklı küvet modelleri bu tip alanlar için iyi bir tercih. Banyo dekorasyonu yaparken sizin de nasıl bir atmosfer yaratmak isteyeceğinizi gözden geçirmenizde fayda var.

banyo-dekorasyon-ornekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Daha modern çizgilerden hoşlananlar elbette minimalist banyo dekorasyon örnekleri konusunda daha rahat davranabilirler. Geniş bir ayna kullanarak mekana derinlik kazandıran bu tercih kesinlikle şık duruyor.

banyo-dekorasyonu

Biraz hamamvari bir tarz istiyorsanız kesinlikle çok şık bir banyo dekorasyonu örneği. 

modern-banyo-dekorasyonlari

Banyonuzda yerlerde illa fayans, kalebodur kullanmanız gerekmiyor. Ahşap parkeler ve laminat döşemeler de artık banyo zeminlerinde sıklıkla kullanılıyor ve gerçekten şık duruyor.

modern-banyo-dekorasyonu

elbette beyaz renk banyolarda en çok tercih ettiğimiz atmosfere yardımcı oluyor. Temiz, ferah bir görüntü için beyazı tercih edebilirsiniz. Duvar, küvet, lavabo  ve klozetin beyaz olması alanı daha geniş göstermiş. Banyo dekorasyonu yaparken mümkün olduğunda alanı daraltacak seçimlerden uzak durmak gerek.

Sponsorlu Bağlantılar