Banyo Tasarımları

Sponsorlu Bağlantılar

Artık hemen her evde farklı banyo tasarımları görmek mümkün. İnsanlar banyolarını daha ferah ve içinden çıkılmaz hale getirmek için avuç dolusu paralar harcıyorlar. İç mimarlarla çalışılan ve ortaya sanat eseri çıkaran kişiler kadar, daha küçük bütçelerle banyolarını yenileyenler de yok değil

banyo-dekorasyon

Geleneksel çizgilerle modernizmi birleştiren tasarımcılar banyo dekorasyonu konusunda tamamen kişiye özel çalışmalar yapıyorlar.

banyo-dekorasyon-fikirleri

Banyo dekorasyon örneklerine baktığınızda zemin renklerinin de artık alışılmışın dışına çıktığını görebilirsiniz. Aynı durum banyo lavaboları ve dolapları için de geçerli.

banyo-dekorasyonu

Minimalist çizgilerin çokça kullanıldığı banyo dekorasyonu örneklerinde sadelik de öne çıkan etkenlerden biri. Tüm renklerin birbiriyle uyumlu şekilde kullanılması için çaba harcandığını da söylemek gerekir.

banyo-modelleri

Banyo tasarımları için doğal taş kullanımı neredeyse tüm dünyada popüler hale geldi. Hem doğal, hem de huzur verici görünüyor.

banyo-modelleri-2016

Banyo oturakları veya küvetler yerine yükseltilerden yararlanmak gerçekten akıllıca diyebiliriz. Cam duşakabinler de mimariye ayrı bir modernlik katmış.

banyo-tasarimlari

Tabi ki dekorasyon söz konusu olduğunda banyolar da nasibini alıyor. Artık pek çok ev aksesuarını banyolarda görmek ve kullanmak mümkün. Duvarlara tablolar, tezgah üstüne mumluklar, saksılar, halılar ve daha pek çok eşyayı dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

modern-banyo-tasarimlari

Diğer banyo dekorasyonu yazılarımız da ihtiyaç duyduğunuz tasarımlar için size yardımcı olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar