Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma odası dekorasyonu konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? O zaman verdiğimiz örneklere bir göz atın ve neler yapabileceğinizi görün. Oldukça düşük bütçelerle, sadece pratik bir düşünce tarzıyla dahi evlerinizi baştan aşağı değiştirebilir, mekan sorunu yaşasanız bile kendinize bir çalışma odası oluşturabilirsiniz. 

calisma-odasi-dekorasyon-ornekleri

Odanız yoksa, salon veya oturma odasının bir köşesine koyacağınız masa ve sandalyeyle dahi kendinize bir ortam oluşturabilirsiniz. Önemli olan küçük mekanları nasıl şekillendireceğinizi bilmenizdir. Küçük bir masa ve duvar rafları emin olun pek çok sorunu aynı anda çözmeye yetecektir. 

calisma-odasi-dekorasyonu

Dar bir odanız varsa, çalışma masanızı pencerenin önüne yerleştirmeniz en doğrusu olacaktır. Gün ışığından maksimum derecede yararlanmış olacağınız gibi, görüntü olarak da hoş durur. Geniş bir masa kullanmanız pek çok eşyanızı masa üzerinde tutmanız anlamına da geleceğinden dolap almak zorunda kalmayabilirsiniz. Ya da masa altı için keson satın alarak çekmeceleri kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

dar-alanlar-icin-dekorasyon-fikirleri

Salonunundaki bir duvara uzun bir masa yerleştirip, ev dekorasyonuna uygun renklerde sandalyeler ya da koltuklar koyarak çalışabilirsiniz. Masanızın üzerine bir çiçek yerleştirip pozitif enerji de alabilirsiniz. 

dekorasyon-fikirleri

Duvar rafları gerçekten dekorasyon konusunda hayat kurtarıyor. Özellikle dar alanlarda pek çok eşyanızı kutulara koyarak raf üzerlerine yerleştirebilir veya kitaplarınızı da bu raflarda muhafaza edebilirsiniz. 

dekorasyon-ornekleri

Eski bir kütüphane veya dolabı beyaza boyayarak masanızın üzerine gelecek şekilde monte ettirdiğinizde hem mekandan kazanmış olursunuz, hem de depolama alanı edinirsiniz. 

ev-dekorasyonu

Dar alanlarda mümkün olduğunda az aksesuar kullanmak lazım. Odayı kalabalık göstermek alanın genişliğini de etkileyecektir. Sade ama son derece etkileyici çalışma odası dekorasyon örnekleri için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar