Duvar Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin her alanını ve boşluğunu dekorasyon açısından değerlendirebilirsiniz. Doğru ve estetik bir bakış açısıyla evinizdeki ölü alanları harika bir yaşam alanına döndürmeniz de son derece olası. Duvar dekorasyonu da bu açıdan bakıldığında herkesin en keyifle ilgilendiği bölümlerin başında geliyor ve seçenekler de oldukça bol. 

dekoratif-tablolar

Yatak odasına asılan bu resimler ve tablolar odadaki renklerle son derece uyumlu görünüyor. Tabi ki renk uyumuna ve eşyalara uygun seçimler yapmak dekorasyon konusunda en önemli ayrıntılardan biri. 

duvar-dekorasyon

Salon dekorasyonu için hem tablolar, hem çerçeveler, hem de dekoratif duvar kağıtları işinizi görecektir.

duvar-dekorasyon-fikirleri (2)

Sponsorlu Bağlantılar

Duvar stickerları da son yıllarda evlerde çok sık karşılaştığımız dekorasyon unsurları arasında. Basit ve son derece etkili olduğu gibi, dilediğiniz sıklıkta ve ihtiyacınıza göre değiştirme şansınız da var.

duvar-dekorasyon-fikirleri

Kitap okumayı seviyorsanız, duvarlarınız için yaptıracağınız değişik formlardaki raflarla siz de harika bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu ağaç şeklindeki duvar rafları gerçekten çok işlevsel ve güzel olmuş.

duvar-dekorasyonu

Çocuk odası dekorasyonu için onların sevdiği kahramanların çıkartmalarını veya hayvan figürlerini duvarlara yapıştırabilirsiniz. Eminiz çok ilgilerini çekecek ve seveceklerdir.

duvar-dekorasyonu-onerileri

Kanepenizin arkasına veya pencere kenarlarına da çeşitli resimler asabilirsiniz. Sayı konusunda endişe etmeyin, önemli olan duvar dekorasyonu yaparken göze hoş gelmesi ve sizin beğenmenizdir. 

Sponsorlu Bağlantılar