Ev Dekorasyonu Önemlidir

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyon konuları ile ilgileniyorsanız size vereceğimiz öneriler sayesinde evinize bakış açınızı değiştirebilirsiniz. İlla yeni eşyalar almanız gerekmez ve pahalı mobilyalara da ihtiyacınız yok. elinizdeki eşyalara ve mekanlara yapacağınız ufak dokunuşlar şahane etkiler yaratabilir.

dekorasyon

Banyonuz eskiyse ve klasik görünümünden artık bıktıysanız alacağınız rengarenk fayansları resimdeki gibi döşeyerek gayet farklı ve renkli bir banyoya sahip olabilirsiniz. Üstelik çok da ucuza mal ederek bütçenizi de zorlamamış olursunuz.

dekorasyon-fikirleri

Salon dekorasyonu yaparken daha modern bir görünüm elde etmek için farklı yapıdaki mobilyaları bir arada kullanabilirsiniz. Çekinmeden eşyaları bir araya getirdiğinizde sonucun çok daha göz alıcı olduğunu göreceksiniz.

ev-dekorasyon

Mutfak masanızı eski ahşap bir masadan seçebilir ve taburelerle hem yerden kazanır, hem de üzerine asacağınız taşlı bir avize sayesinde çok daha romantik bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Mutfak dekorasyonu yaparken farklı aksesuarlardan da yararlanmanız mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

ev-dekorasyon-fikirleri

Odalarınızda bitki kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle beyaz ağırlıklı mekanlarda yeşil bitkilerin odanıza hem çok hoş bir doku kazandıracağını, hem de dekoratif duracağını unutmayın.

ev-dekorasyon-onerileri

Çocuk odası dekorasyonu için çerçevelerden yararlanabilir ve boş duvarlarınızı bu şekilde daha şık bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz çocuğunuzun sevdiği masal kahramanlarının resimlerini çerçeveletin, isterseniz onun bebeklik ve çocukluk fotoğraflarından bir kolaj yapın, her şekilde güzel olacağı kesin.

ev-dekorasyonu

Evinizin hangi bölümü olursa olsun ev dekorasyonu fikirleri almayı ihmal etmeyin. Farklı görüşler sizin düşüncelerinizi de ortaya çıkartmakta faydalı olabilir. diğer dekorasyon makalelerimize de göz gezdirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar