Ev Dekorasyonunda Yer Minderi Kullanın

Sponsorlu Bağlantılar

Şöyle rahat bir uzanma minderine kim hayır diyebilir ki? Günün en rahat zamanını yaşayabilmek, stresten uzak, dinlenebilmek için siz de ev dekorasyonu yaparken yer minderlerinden yararlanabilirsiniz. Hem evinizin tüm havasını bir anda değiştirebilir, hem de kendiniz için olduğu kadar sevdiklerinize de harika bir dinlenme köşesi yaratabilirsiniz. İster kumaş, ister örgü yer minderi modelleri olsun, sonuçta rahat edeceğiniz bir köşe belki de evinizin en sevdiğiniz yeri olacak.

orgu-yer-minderi-modelleri-ile-ev-dekorasyon-fikirleri

Pelüş yer minderi modellerinin rahatlığını anlatmaya gerek bile yok. Krem renkteki bu kocaman, yumuşacık yer minderini siz de evinizin boş bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Özellikle soğuk mevsimler için daha kullanışlı olacağı için şömine yanı veya kalorifer peteklerine yakın bir yerde harika zamanlar geçirebilirsiniz. Ev dekorasyonu fikirleri için farklı yer minderi modellerine de göz atabilirsiniz.

peulus-yer-minderi-modelleriyle-ev-dekorasyon-fikirleri

 için kırmızı ve gri puf minderler bizce de harika olmuş. Oyun alanlarının yanı başına koyacağınız bu minderler çocukların hayal gücüne destek olurken dinlenmelerini ve ve eğlenceli zamanlar geçirmelerini de sağlayacaktır.

renkli-yer-minderi-ev-dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Sade ve şık bir ortam oluşturmak için krem ve pastel mavi renklerden oluşan bu örgü yer minderi modelleri kesinlikle ortama hem ferahlık, hem de tarz katmış. Tamamen kendi stilinize uygun bir dekorasyon yapabilir, isterseniz örgü minderlerinizi kendiniz de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Renklerin geçişleri de evdeki huzura katkıda bulunmuş.

yer-minderleriyle-yapılan-ev-dekorasyon-ornekleri

Canlı renkleri bir araya getirmek kesinlikle iştah açıcı bir görüntüye neden olmuş. Desenli duvar kağıtları, kırmızı dolap ve resim çerçeveleri mavi armut minder ile son derece iyi bir uyum yakalamış. Özellikle çocukların odaları için ilgi çekici bir dekorasyon olduğunu söylemek lazım.

armut-minder-modelleri-ile-ev-dekorasyonu

Behçeniz, terasınız veya geniş bir balkonunuz varsa siz de uzanabileceğiniz böyle kocaman yer minderleri kullanabilirsiniz. Özellikle deniz kenarındaki evler için oldukça uygun görünen bu minderler deniz özlemi olanlar için de iyi bir seçenek olacaktır. 

cşzgili-armut-yer-minderi-dekorasyon-fikirleri

Kendi zevkinizi ön plana çıkararak, ev dekorasyonu fikirleri ile ilham alıp siz de evinizde harika köşeler, rahat edeceğiniz yepyeni alanlar oluşturabilirsiniz. Birden fazla farklı modellerdeki yer minderlerini de aynı anda kullanarak tamamen kişiliğinizi yansıtmanız da mümkün. 

Sponsorlu Bağlantılar