Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonu için avuç avuç paralar harcamanız gerekmez zira çok küçük bütçelerle veya küçük değişikliklerle de evlerinizi bambaşka konforlu ve güzel bir hale getirebilirsiniz. 

dekorasyon

Şeffaf bir sandalye üzerine kitap koyup kenara da minder yerleştirerek boş köşelerinizi gayet iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. 

dekorasyon-fikirleri

Kokteyl şemsiyelerini bu şekilde kullanmak bizim aklımıza gelmemişti ama birilerinin çoktan aklına gelmiş ve harika bir kapı süsü olmuş. Hem çok ucuz, hem de farklı bir kapı süsü fikri. 

dekorasyon-onerileri

Eski dolaplarınızı veya şifonyerlerinizi bu şekilde boyayabilirsiniz. Ahşap kısımlarını cilalayıp iç kısımlarını boya ya da yapışkan kağıtlarla değiştirebilirsiniz. Ev dekorasyonu için eski eşyaları yenilemek harika bir fikir. 

en-guzel-dekorasyonlar

Hollerinize fiskos masası koymayı deneyebilirsiniz. Şık, yuvarlak bir halı, fiskos masası ve ev bitkileri ile ortamı harika bir hale getirebilirsiniz. 

ev-dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

Dekoratif kutular saklama konusunda olduğu kadar şık görüntüleri ile de çok güzel aksesuarlardır.

ev-dekorasyon-fikirleri

Koltuk takımlarınızın arkasındaki duvarlara raflar yerleştirebilirsiniz. Ailenizin veya sevdiğiniz ressamların resimlerini bu raflara yerleştirerek de ev dekorasyon konusunda farklılık yaratabilirsiniz. 

ev-dekorasyon-onerileri

Salon veya çalışma odalarınıza bölmeli dolaplar yerleştirin. İçine klasörlerinizi veya kutularınızı yerleştirebilirsiniz. Özellikle renkli kutular gerçekten çok güzel duruyor. 

ev-dekorasyonu

Eski bir sandığı orta sehpa olarak kullanabilirsiniz. Sehpaların üzerine ahşap tepsiler koymak da son derece şık bir fikir.

guzel-dekorasyon-fikirleri

Geniş bir tabağın içine çok sayıda kaktüs dikebilirsiniz. Masanızın üzerine koymak için gerçekten şık bir aksesuar.

Sponsorlu Bağlantılar