Yemek Odası Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Yemek odası dekorasyonu hem çok keyifli, hem de pek çok malzeme ve şarta göre alternatif oluşturulabilir bir durumdur. Evinizin durumuna, salonunuzun veya yemek odası bölümünüzün ne kadar küçük ya da büyük olduğuna göre tamamen değişebilir olan dekorasyonda, klasik mobilya takımları dışında kendi seçeneklerinizi de belirleyebilirsiniz.

dekorasyon

Masa ve sandalye takımları konusunda biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz? Takım zihniyetinden kurtulup, eski antika bir masayla, modern sandalyeleri birlikte kullanmayı deneyin.

ev-dekorasyon

Masanızın üzerine kullanmadığını zamanlarda büyük vazolar yerleştirin Birden fazla olması ve içlerinin boş olması son zamanlarda dekorasyon trendleri arasında yer alıyor.

ev-dekorasyon-fikirleri

Beyaz bir masa ve ahşap sandalyeler harika bir uyum içinde. Yemek odası dekorasyonu için farklı renkleri birlikte kullanmak son derece moda.

ev-dekorasyon-onerileri

Gri sandalyeler ve zemindeki gri, beyaz kilim mükemmel bir uyum içinde. Masanın ahşap olması da bahsettiğimiz farklılığa çok güzel bir örnek. 

ev-dekorasyonu

Yemek masalarının üzerinde lamba bulunması en doğrusudur. aydınlatmayı o şekilde yaparken büyük sarkıt lambalar kullanmak daha da şık bir görüntü demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

yemek-masasi

Mekanınız küçükse oval veya yuvarlak masalar her zaman alandan daha çok istifade etmek anlamına geleceğinden bu yönde tercihler yapabilirsiniz.

yemek-odasi

Uzun yemek masaları için uzun banklar kullanabilir ve sandalyelerden vazgeçebilirsiniz ki bank kullanmak son yıllarda son derece popüler. İsterseniz bankların üzerlerine minik minderler de koyabilir dekorasyonunuzu biraz daha çeşitlendirebilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyon

Birbirinden çok farklı iki sandalye çeşidini kullanmak hiç de kötü olmamış. Masanın üzerindeki çift siyah sarkıt lambalar da siyah sandalyelerle uyum içinde.

yemek-odasi-dekorasyon-fikirleri

Geleneksel sandalyelerinizi ve hatta eski koltuklarınızı yemek masalarınızda değerlendirebilirsiniz.

yemek-odasi-dekorasyonu yemek-odasi-modelleri yemek-odasi-takimi

Cam bir masa, altın renginde masa ayakları, kadife kaplı sandalyeler son derece şık ve asil duruyor. Sipariş vererek siz de bu tip masa ve sandalyeler elde edebilir, ev dekorasyonu konusunda kendi imzanızı atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar