Sponsorlu Bağlantılar

Cildinizi daha pürüzsüz, ışıltılı ve sağlıklı bir hale getirmek için ve aynı zamanda cilt sorunlarını da gidermek adına doğal güzellik maskeleri uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Evinizde çok pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu maskeler kimyasal madde içermediği için rahatlıkla kullanılabilir.

Kendi güzellik maskenizi yaparken tamamen doğal olduğunu görebilecek ve uygun bir şekilde kullanabileceksiniz. Bu maskeler sivilce gidermek veya cildi nemlendirmek, kırışıklıkları azaltmak için uygulanabilir.

guzellik-maskeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Güzellik Maskeleri

İlk olarak kırışıklıklar için kullanacağınız bir maske tarifi sunuyoruz. 3 adet kaymak ve 1 adet elmayı karıştırarak hazırlayacağınız güzellik maskeleri sayesinde yüzünüze masaj yardımıyla yedirebilir ve 10 dakika bekledikten sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz.

2 yemek kaşığı zeytinyağı ve 8 adet karnabaharı mikserde ezdikten sonra bu karşımı yüzünüze uygulayabilirsiniz. Sivilce gidermek için kullanılır.

Yağlı ciltler için 1 tatlı kaşığı bal, süt ve limon suyunu karıştırarak göz çevreniz hariç yüzünüze uygulayınız. Bu sayede yağlanma sorunu giderilecektir.

Siyah noktalar için de 1 kase yoğurt ile limon karışımını yüzünüze uygulayınız ve 15 dakika sonra cildinizi temizleyiniz. Bu sayede cilt nemlendirilir ve beslenerek bakımı sağlanır.

Sponsorlu Bağlantılar