Ünlülerin Güzellik Sırları

Sponsorlu Bağlantılar

Herkesin tanıdığı isim yapmış ünlülerin uyguladıkları güzellik sırları kadınlar tarafından merak ediliyor. Ünlülerin hiç bilinmeyen güzellik sırlarını sizler için araştırarak bir yazı derledik. 

deniz-seki

Herkesin severek dinlediği seslerden biri olan Deniz Seki; cildinin güzelliğini sadece kahve telvesine borçlu. Yaşıtlarından daha diri bir cilt yapısına sahip olan Deniz Seki kahve telvesi kullanarak cildine maske yapıyor ve cildinin daha diri kalmasını sağlıyor. Sizde kahve telvesi kullanarak cildinizin daha genç kalmasını sağlayabilirsiniz.  

pinar-altug-guzellik-sirlari

Ünlü model ve oyunculardan biri olan Pınar Altuğ kaşlarının daha düzgün ve gür çıkması için; badem yağı kullanıyor. Düzenli bir şekilde badem yağı kullandığını belirten Pınar Altuğ ilk çıktığı yıllardan bugüne kadar kaşlarının güzelliğini hala koruyor. 

  ebru-salli-guzellik-sirlari

Sponsorlu Bağlantılar

Ebru Şallı’nın güzellik sırrı ise; bol bol su içmek. Gün içinde 2 litre su içtiğini söyleyen Şallı; aynı zamanda günde bir bardak yeşil çay içerek canlı kaldığını söylüyor. Vücudu içinde doğal bakım kremlerini tercih ediyor. Ünlülerin güzellik tüyoları aslında sizin de bildiğiniz sırları içeriyor.

 cagla-sikel-guzellik-sirlari

 

Ünlü model Çağla Şikel cildinin güzelliğini korumak için Argan yağını kullanıyor. Argan yağı ile cildine bakım yapan Çağla Şikel doğal bakım yağlarını tercih ediyor.

 miranda-kerr-guzellik-sirlari

Victoria Secret’ın ünlü ve güzel mankenlerinden biri olan Miranda Kerr’in sır gibi sakladığı güzellik tüyolarından biride; cildini kuşburnu yağı ile silmesi ve bakım yapması. Orta yaşta olmasına rağmen cildi yirmili yaşlardaki genç kızlara taş çıkartıyor.

 

Sponsorlu Bağlantılar