Sponsorlu Bağlantılar

2014 makyaj trendleri son hız devam ede dursun, herkes kendine göre uygulamalar peşinde. Modada ve makyajda sınır tanımayan algı haliyle bayanların kendi tarzlarını yaratma heveslerini de kamçılıyor.

2014-makyaj-trendleri

 

 

Modacıların mankenlere yaptırdıkları özel makyajlar artık sokaklarda da karşımıza çıkmaya başladı. Eye liner sürme teknikleri ile yakından ilgilenenler mor veya sarı, beyaz gibi eye linerlar sayesinde çok daha etkileyici bakışlara sahip olabiliyor.

beyaz-eye-liner

Alışılageldik makyaj stillerini bir kenara bırakanlar, göz altlarına ve kapaklarına farklı uygulamalar sayesinde oldukça değişik ve tarz bir görünüm yakalayabiliyorlar.

etkileyici-makyajlar

İple sürülen eye liner teknikleri de oldukça popüler hale gelmiş durumda. Göz kapağının üzerine ve altına farklı renklerde sürülen eye liner çeşitleri dışında göz kapağının üzerine gayet kalın çekilmiş siyah ve mavi eye linerler da oldukça moda.

eye-liner

 

Siz de kendi tarzınızı oluştururken en beğendiğiniz renkleri cesaretle kullanabilir, kıyafetlerinize uygun renklerle daha da göz alıcı hale gelebilirsiniz. eye-liner-modasi

Farklı tonlarda ve renklerdeki eyeliner modelleri ile gözlerinize baharı getirebilirsiniz.

eye-liner-onerileri

Sponsorlu Bağlantılar

Makyaj yapmanın püf noktaları için öncelikle yüz hatlarınızı ve doğru eyeliner kullanmak için de göz yapınızı ve size uygun renkleri iyi bilmeniz şart.

eye-liner-surme-teknikleri

Elbette profesyonel makyaj ustaları gibi bir performans göstermeniz biraz zor olabilir ama zamanla siz de kusursuz eyeliner çekmek konusunda uzmanlaşabilirsiniz.

farkli-eye-liner-teknikleri

Çarpıcı bakışlar için eyeliner kullanırken biraz daha yaratıcı yanınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

makyaj-onerileri

Eyeliner kullanırken farklı sürüş teknikleri öğrenmek işinize yarayabilir.

mavi-eye-liner

Renkli eyeliner modelleri kullanarak bir anda tüm havanızı değiştirmeniz gayet mümkün.

mor-eye-liner

Simli ya da mat renkler kullanabileceğiniz gibi, uzun kuyruklu, yarım sürülmüş eye liner tekniklerini de deneyerek size ait bir makyaj stili geliştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar