Sponsorlu Bağlantılar

Yüzünüze ve bakışlarınıza anlam veren kaşlarınızın daha gür ve kalın görünmesini istiyorsanız bitkisel karışımlardan veya doğal ürünlerden yararlanabilirsiniz. İnce kaş modası kalktığından beri hemen her kadın kaşlarını daha kalın ve doğal göstermek için pek çok tekniği kullanmaya başladı. Kaş kalemleri ve kaş rimelleri ile kalınlaşan kaşlara sahip olmanın dışında daha doğal şekilde kaş uzatmak ve gürleştirmek istiyorsanız doğal ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Özellikle kaşları seyrek olan veya sürekli kaş almaktan dolayı kaşı küsen kimseler bu kürler sayesinde daha sağlıklı ve gür kaşlara sahip olabilirler.  

kas-gurlestirmek

Ucuz ve kolay ulaşılabilir bir ürün olan vazelin, kaşlarınızın çıkmasına yardımcı olacaktır. Gün içinde iki kez kaşlarınızı uygularsanız kaşlarınızın kalınlaşacağını ve yeni kaş tellerinin çıkacağını göreceksiniz.

Kaş kıllarının uzaması da gür ve kalın görünmesine yardımcı olacağından, hindistancevizi yağı kullanabilirsiniz. Gece yatmadan önce kaşlarınıza sürüp, sabah uyandığınızda yıkarsanız gürleşen kaşlarınız yüzünüzü de güldürecektir. Tabi ki düzenli uygulama yapmanız şart.

Sponsorlu Bağlantılar

hindistancevizi-yagi

Kirpikler gibi kaşlara da badem yağı uygulayabilir ve E vitamini sayesinde daha gür kaşlara sahip olabilirsiniz. Gün içinde sık sık sürebileceğiniz gibi, gece yatarken de uygulayabilirsiniz.

Evde uygulayacağınız basit yöntemlerden biri de zeytinyağı kürüdür. Diğer yağlar gibi kaşlarınıza düzenli olarak sürmeniz besleyici özelliği sayesinde gürleşen kaşlara sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

kas-kalinlastirma-yontemleri

Soğan suyundan yararlanabilirsiniz ki ilk duyduğunuzda kokusu nedeni ile pek de sempati duymayacağınız bir yöntem olabilir, ancak düzenli uyguladığınızda kaşlarınızın kalınlaşmasına yardımı dokunacaktır. Birkaç damla soğan suyunu bir pamuğa damlatıp kaşlarınızın üzerinde bekletin ve 20 dakika sonra yıkayın. Hafta sonları veya haftada iki gün uygulamanız yeterli olacaktır.

Son olarak da pamuğa damlattığınız süt ile kaşlarınıza kompres yapmanız halinde kaşlarınızın beslendiğini ve daha da gürleştiğini görebilirsiniz. Tabi ki önemli olan bu uygulamaları düzenli olarak yapmak ve sabretmektir.

Sponsorlu Bağlantılar