Kış Makyaj Trendleri

Sponsorlu Bağlantılar

2015-2016 kış makyaj trendleri, yaz sıcaklarında akan makyaj sıkıntılarının yaşanmadığı bu havalarda alabildiğince özgürlük sunuyor. Kış mevsimi boyunca koyu göz makyajları yapabilir, toprak, gold, kahverengi, lacivert, avi ve siyah göz farları kullanabilirsiniz. Kalın çekilen eye liner modası hala sürdüğünden, takma kirpik de kullanarak gözlerinizi çok daha belirgin bir hale getirebilirsiniz.

dogal-kis-makyaji

Gold tonlarında yapacağınız göz makyajı için dudaklarınıza şeftali tonlarında rujlar sürebilirsiniz. Soğuk havalarda soğuk görünen makyaj yapmak bu sene oldukça popüler.

eye-liner-nasil-surulur

2016 kış makyaj modası sadece bir eye liner ve parlatıcı ile sokağa çıkmanıza izin verecek kadar özgür bırakıyor herkesi.

kis-makyaj-modasi

Sponsorlu Bağlantılar

Koyu renk göz makyajı yaptığınızda gözlerinin altına beyaz kalem çekip kirpiklerinizin hemen alt kısmını da siyah kalemle belirginleştirirseniz sezonun trend makyajını da yapmış olursunuz. Kuyruklu eye liner ve nude renk ruj ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

koyu-renk-goz-makyaji

Lacivert ve koyu mavi tonlarında koyu göz makyajlarınıza en uygun rujlar pembe, nude ve şeftali tonlarıdır. Allık konusunda olabildiğince doğal tonlar seçmeli ve çok fazla kullanmamalısınız.

makyaj-trendleri-2016

Açık renk göz farı, şeftali, allık ve şeftali ruj ile tam bir kış makyajı örneği.

smokey-eyes-makyaji

Kış ayları boyunca özellikle bordo ve kırmızı ruj kullanabilirsiniz. Gece veya gündüz koyu renk ruj sürmek oldukça moda.

Sponsorlu Bağlantılar