Kuyruklu Eye Liner Olmadan Olmaz

Sponsorlu Bağlantılar

Modayı takip ediyorum, makyaj trendlerini de hiç kaçırmıyorum diyorsanız kuyruklu eyeliner sürmeden sokağa çıkmayın, zira bu sene tüm bayanların gözleri çeşit çeşit sürülmüş, renk renk kuyruklu eye liner modelleri ile dolu olacak.

40fbfb9eac8fef4040ecbfd5c9eb6a60

Numara butonlarına basarak sizler için hazırladığımız eyeliner sürme teknikleri için örnekleri inceleyebilirsiniz.

2015-kuyruklu-eye-liner-modasi

2015 yılında yalnızca eyeliner sürerek bile sokağa çıkabilirsiniz. Göz farı kullanmadan süreceğiniz kuyruklu eyeliner yeterince tarz ve güzel görünmenizi sağlayacaktır.

eye-liner-modasi

 

Farklı olmayı sevenler için canlı göz farları kullanmak ve eyeliner sürerken göz içlerinden buruna doğru kuyruk yapmak da son derece moda. Göz kapaklarına da ince bir eyeliner sürerek harika görünebilirsiniz.

eye-liner-modasi-2015

Sponsorlu Bağlantılar

Aslında makyaj yapmak biraz yaratıcılık gerektirdiği için kendi eyeliner sürme yöntemleri ve tekniklerinizi her geçen gün değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Göz oyunları yapmak da bu sene oldukça moda.

kuyruklu-eye-liner

İnce ve kusursuz bir kuyruk istiyorsanız fırça ile sürmeyi deneyebilirsiniz. Hatalarını da kulak çubuğu ile silerek daha rahat çalışabilirsiniz. Kaşık veya kartonlardan da yardım alabilirsiniz.

kuyruklu-eye-liner-nasil-cekilir

Daha belirgin gözler yaratabilirsiniz. Ten renginize uygun farklı tonlarda da eyeliner çekebilirsiniz. Örneğin mor ve mavi tonları oldukça popüler.

2015-kuyruklu-eye-liner-ornekleri

Eyeliner kuyruğunu isterseniz kaş bitiminize kadar uzatabilirsiniz. Bu yıl çok uzun kuyruklar ve yoğun göz makyajı modası var. Açık renk göz farları ile yalnızca eyeliner sürerek bile tarz olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar