2015 Gelin Saçı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Düğün gününüze hazırlanırken elbette en önemli detaylardan biri de saçlarınız olacak. Yüz şeklinize, ten ve göz renginize olduğu kadar, gelinlik modelinize en uygun 2015 gelin başı saç modelleri tercih ederek daha ışıl ışıl bir görüntüye sahip olabilir ve gerçekten de peri gibi gözükebilirsiniz. Sonraki butonuna tıklayarak 2015 gelin saç modelleri hakkında fikir alabilirsiniz.

2015-gelin-basi-sac-modelleri

Bahar mevsiminde evlenecekseniz saçınıza kocaman güller takabilirsiniz. Ensede yapılan topuz gelin saçı modelleri için en çok tercih edilenlerden biri.

2015-gelin-saci-modasi

Gelin taçları da elbette saçlarınızın muhteşem gözükmesini sağlayacak önemli aksesuarlardan biri. Toplu bir saç modeli düşünüyorsanız alnınızın hemen üstüne taç takarak daha da masalsı görünebilirsiniz.

2015-gelin-saci-modelleri (2)

Romantik saç modelleri özellikle duvak kullananlar için bu sene oldukça revaçta. Hafif dağınık perçemler sarkıtılan bu modeli kullanarak güzelliğinize vurgu yapabilirsiniz.

2015-gelin-saci-modelleri (3)

Baharda çiçek dalları takan gelinler özellikle kır düğünlerini tercih ediyorlar. Siz de bahar aylarında açık havada evlenecekseniz bu romantik gelin saçı modelini deneyebilirsiniz.

2015-gelin-saci-modelleri (4)

Sponsorlu Bağlantılar

Topuzlar gelinlerin en sevdiklerinden biri ve 2015 gelin saç modelleri de topuzlarla dolu. Yüzünüzün tüm güzelliğini gözler önüne sermek için bu model son derece ideal olacaktır. 

2015-gelin-saci-modelleri (5)

Ensede yapılan topuzlarda çiçek kullanmak hem moda, hem de gelinlerin masumiyetlerine vurgu yapan önemli bir detay.

2015-gelin-saci-modelleri

Gelin başı saç modelleri en çok aksesuarlarla gündeme geliyor. Bu sene birbirinden güzel taçlar, tokalar ve süslemeler gelinlerin güzelliklerine güzellik katacağa benziyor.

gelin-basi-sac-modelleri

Saç modelinizi belirlerken mutlaka gelinlik modelinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Seçeceğiniz gelinliğe uygun gelin başı saç modelleri tercih edebilirsiniz.

gelin-basi-sac-modelleri-2015

Sade bir saç modeli isteyenler için yandan ayrılmış ve ensede toplanmış bu model gerçekten gelinlerin tüm dikkatleri güzel yüzlerine çekmek için uygun.

gelin-sac-modelleri-2015

Doğal görünümlü gelin başı saç modelleri bahar ve yaz aylarındaki düğünlerde kesinlikle güzelliğinizi daha çok ortaya çıkartacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar