2016 Dalgalı Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Doğal görünmek kadınları çok daha seksi ve güzel kılan özelliklerden biri. Eskisi gibi şatafatlı saçlarla dolaşmak yerine, çağdaş kadınlar daha doğal dalgalı saçları ile arz-ı endam etmeyi tercih ediyorlar. Pek de haksız sayılmazlar hani. Sokakta gördüğümüz bayanların rüzgarda hafif hafif dalgalanan saçları eminiz sizin de ilginizi çekiyordur. 2016 dalgalı saç modelleri de tercihini doğallıktan yana kullananların tercihlerinin başında geliyor.

Gün içinde olduğu kadar özel davetler ya da etkinliklerde de sıklıkla kullanılan dalgalı saç modelleri, uzun ya da kısa hemen her saç şekline kolayca uygulandığı için oldukça işlevsel ve konforlu. Saç maşaları sayesinde evlerde kolayca yapılabilen iri bukleler kadar, bigudi sarılarak da saçlara oldukça doğal bir görüntü verilebiliyor. İnce ve daha sık dalgalar da kullanılmıyor değil ama popülerlik açısından hala iri dalgaların sevildiğini de hatırlatalım.

dalgali-acik-sac-modelleri dalgali-kısa-sac-modelleri dalgali-sac-modelleri dalgali-sac-modelleri-2016 en-guzel-dalgali-sac-modelleri kakullu-sac-modelleri

Siz de güzelliğinizi öne çıkarmak için saçınıza uygun dalgalar yapabilir, bunun için sunduğumuz görsellerden yararlanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar