2016 Uzun Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Saçlarınız uzunsa oldukça şanslı bir bayansınız demektir çünkü istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Kadınların genelinde saçlarının kötü görünmesi stres nedeni olduğundan, uzun saçlarınızla kısa sürede yapabileceğiniz modeller de sizi bu stresten uzak tutacaktır. 2016 uzun saç modelleri hem doğallığı, hem de konforu bir arada sunuyor. Bayanların çok sevdiği örgüler bu sene de her mevsimde karşımıza çıkacak ama özellikle bahar ve yaz aylarında tepeden örülmüş saçları daha sık göreceğiz.

2016-sac-modelleri

Saçlarınızla çok uğraşmayı sevmiyorsanız veya daha doğal görünmek niyetindeyseniz, o zaman hafif maşalanmış saçlarınızı bırakın rüzgara gitsin. Eminiz hafif dalgalı halleriyle pek çok bakışı mıknatıs gibi üzerinize çekecektir.

2016-uzun-sac-modelleri

Ensede düğüm şeklinde toplanmış uzun saç modelleri o kadar çok sevildi ki, sokak modasında sürekli görmeye başladık. Bayanlar için hem çok kolay, hem de kullanım açısından rahat olan bu model, kesinlikle tarz bir görüntü yaratıyor. en-guzel-uzun-sac-modelleri

Alın kısmından iri örgülerle yapılmış bu model de hem davetlerde, hem günlük hayatta işinizi görecektir. Romantik bayanlar için taçlarla da süslenebilir.

uzun-orgulu-sac-modelleri

Saçlarınızı bu senenin en popüler rengi olan griye boyayabilirsiniz. Özellikle uzun saçlarda gerçekten çok seksi duruyor ve tabi ki maşalanmış hafif dalgalı saç modelleri de uzun saçlarınızı bakımlı göstereceğinden iyi bir fikir olacaktır.

uzun-sac-modelleri

Uzun saç modelleri denerken, gideceğiniz yere göre de hareket edebilirsiniz. Okula ya da işe giderken topuz saç kullanabilir, bir akşam yemeği için açık bırakılmış saçlar da kullanabilirsiniz.

uzun-sac-modelleri-2016

Saç modelleri ile ilgili farklı görseller için diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar