Sponsorlu Bağlantılar

Aynı saç modellerinden sıkılmadınız mı? Sürekli aynı topuzlar ya da kuaförden çıkmış kalıp gibi saçlar eminiz tarzınızı yansıtmak için size de yeterli gelmiyor. Oysa saçlarınıza biraz daha yaratıcı yanınızla yapacağınız modeller sayesinde sokağa çıktığınızda herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Biraz araştırma ve biraz deneme sonucunda siz de kendi modellerinizi yaratabilirsiniz. Sayfa numaralarına tıklayarak sizin için seçtiğimiz değişik saç modellerini görüntüleyebilirsiniz.

degisik-sac-modelleri

 

Büyük dalgalarla yapacağınız toplu saç modelleri, gece dışarı çıkarken veya davetlerde kullanılması açısından şık duracaktır. Alışıldık yöntemleri bir kenara bırakarak, değişik saç modelleri denemenizin tam da zamanı. 

en-tarz-sac-modelleri

Uzun saçlar için değişik bir toplama yöntemi. Üstelik bu toplu saç modelini günlük hayatınızda da severek kullanabilirsiniz. 

en-yeni-sac-modelleri

Saç bandanaları bu yıl çok moda ve her bayanın zevkine uygun değişik bandanalar bulunabiliyor. Saçlarınızı farklı şekilde toplayarak, desenli bir bandana sayesinde bir anda tarz biri haline gelebilir ve günün yıldızı olabilirsiniz. 

farkli-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Örgü saç modelleri tarzınızı yansıtıyorsa sizin için bu saç modeli çok hoş bir fikir verebilir. Özellikle uzun saçlı bayanların kullanabileceği bu örgü saç farklılığıyla hemen dikkatleri çekiyor. 

orgu-sac-modelleri

Sıcak havalarda saçınızı toplarken küçük saç lastiklerinden yararlanmaya ne dersiniz? Ortaya çıkan görüntü gerçekten sanat eseri gibi, üstelik çok da basit bir yöntem. 

sac-modelleri

Topuz saç modelleri tüm genç bayanların günlük hayatta sık sık kullandığı modeller arasında. Saçlarınızın alt kısmını açık bırakıp sadece üst kısmını tepede topuz yapmanız sonucunda stil ikonu gibi görüneceğiniz kesin. 

sac-orgusu-modelleri

Eğer saçlarınızda farklı bir renk tonu daha varsa bu model tam size göre. Tabi ki aynı modeli saç renginizden farklı bir çıt çıt sayesinde de uygulayabilirsiniz. 

son-moda-saclar

Küçük saç lastikleri ile farklı modeller yaparak saçlarınızı stilinize uygun bir hale getirmek için diğer yazılarımızdaki görsellere de bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar