Düşük Topuz Saç Modası

Sponsorlu Bağlantılar

Güne başlarken uzun saçlarımızı nasıl şekillendireceğimiz sorusu bazen hepimizi bunaltır ve saçlarımız için harcadığımız vakit çoğu zaman evden geç çıkmamızla noktalanır. Basit saç modelleri bu anlamda hayat kurtarıcıdır. Çoğu zaman son yılların en gözde modellerinden olan düşük topuzlar sayesinde güne hem tarz, hem de daha kısa sürede hazırlanan keyifli bir kadın olarak başlayabiliriz. 

dusuk-topuz-modelleri

Düşük topuz saç modelleri kısa sürede hazırlanması bakımından hayat kurtarırken, pek çok farklı model uygulamasıyla da kullanışlıdır. Davetlerde veya alışverişe çıkarken de kullanabileceğiniz bu saç modelleri ile tarzınızı konuşturabilir ve uzun saçlarınızı dert olmaktan çıkarabilirsiniz. 

sac-modelleri

Ensede toplanan saçlar hemen her gün karşımıza çıkıyor. Tepede toplanan topuzlar kadar favori olduğunu söyleyelim. değişiklik yapmak için deneyebileceğiniz bu basit topuzların etrafından çıkan saç telleri de salaş bir görünüm verirken stil yaratmanızı sağlıyor. 

toplu-sac-modelleri

Tabi ki saç modelleri gelinler veya davetlere katılan bayanlar için de çok önemli. Bu sene özel günleriniz için de hem düşük topuz, hem de örgü saç modelleri sayesinde farklı saçlara kavuşabilirsiniz. Bu iki tarzı birleştirdiğinizde ortaya çıkan görüntü sizi de memnun edecektir. 

topuz-modelleri

İlginç modellerin videoları ortalıkta dolanırken siz de aynayı karşınıza alıp bu modelleri evde kendi başınıza deneyebilirsiniz. Arkadan nefis görünen bu değişik topuz modeli son derece klas görünüyor.

topuz-sac-modelleri

Ense kısmına doğru yapılan topuz saç modelleri genellikle salaş bir hava yakalamak isteyenlerin tercihi oluyor. Topuz yaparken dilerseniz minik saç örgülerinden faydalanarak biraz da romantik bir hava yaratabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar