En Tarz Renkli Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tarz kadınların her halleri stil doludur. Saçları, kıyafetleri, aksesuarları hatta hareketleri bile tarzlarına uygundur ki böyle kadınları hepimiz çok beğeniriz. Elbette bazı kadınların tarz yaratırken daha cesur oldukları da bir gerçek. Siz de bu cesur kadınlardan biriyseniz ve saçlarınızda değişiklik yapmak niyetindeyseniz size önerimiz bu senenin en popüler renkli saç modelleri ile tanışmanız olacaktır.

kizil-kirmizi-uzun-sac-modelleri

Birbirinden güzel saç modelleri seneye damgasını vururken özellikle rengarenk saçlar öne çıkıyor. Kadınlar artık saç renkleri konusunda oldukça -cesaretli davranabiliyorlar. Hatta saç modelleri de oldukça çılgın görüntülere neden olabiliyor.

mavi-balyajli-renkli-kisa-sac-modelleri

Saçlarınız kısa veya uzun fark etmez, dilediğiniz saç rengini uygulayabilirsiniz. Teninize, göz renginize ve size uygun olduğunu düşündüğünüz tüm renkleri özgürce uygulamanız için önünüzde hiçbir engel yok. 

mavi-sac-modelleri

Seçeceğiniz renkli saç modelleri için senenin en favorisi olan mavi tonlarına göz atabilirsiniz. Ombreli yahut tamamen maviye boyanmış uzun saçlar gerçekten çok havalı ve farklı duruyor.

mavi-uzun-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi saç renkleri dışında senenin en sevilen renklerinden biri de mor ve pembe tonları. Özellikle pembe rengi sıklıkla görmeye başladığımız şu günlerde lila ve mor tonları da ciddi şekilde sahnedeki yerlerini almaya başladılar. 

mor-sac-renkleri

Renkli saç modelleri her ne kadar çok beğenilse ve güzel dursa da bakımı bir hayli zor olabiliyor. Bazı renklerin her yıkamada akması nedeniyle canlılığını kaybetmesi söz konusu olacağı için saç rengini sık sık yeniletmenizde fayda var. 

pembe-sac-modelleri

Eğer pembe tonları kullanıyorsanız bir müddet aktığında da rengi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak mavi, lacivert, mor, kızıl ya da kırmızı gibi renklerde solmaya başlayan renkler canınızı sıkabilir yahut kötü bir görüntüye neden olabilir O nedenle mutlaka saça cila yöntemi uygulanması veya boyama işleminin sıklıkla tekrarlanması gerekir. 

sari-mor-tarz-sac-modelleri

Renkli saç modelleri konusunda hangi rengin size yakışacağını bilmek adına kuaförünüzden görüş alabilirsiniz. Hatta farklı renklerdeki peruklardan faydalanarak nasıl görüneceğinizi önceden fark etmiş olursunuz.

yesil-sac-modelleri

Yeşil tonlarını sevenler de farklı yeşil renklerini mavilerle beraber kullanarak şahane ombreli saçlara sahip olabilirler. Cesur davranarak kendi tarzınızı daha belirgin hale getireceğiniz muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar