En Tarz Topuz Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun saçlı bayanların severek kullandığı topuz saç modelleri 2015 yılında da bizlerle olmaya devam edecek, zira kış, bahar ya da yaz mevsimi hiç fark etmiyor, her ortamda ve her koşulda topuz saç kendisine bir yer buluyor. Gece abiye elbise modelleriyle birlikte de çok şık ve asil bir görünüm veren topuz modelleri sayesinde hem günlük hayatınızda, hem de özel davetlerde gayet şık görünebilirsiniz.

 topuz-sac-modelleri

Dağınık topuz modelleri kadar bu sene en çok sıkıca toplanmış ve balerin topuzu denilen tepede kıvrılmış topuz modelleri karşımıza çıkıyor. Ensede toplanan topuzlara da rastlamak mümkün.

topuz-sac-modasi

Kahküllü saçlarınız varsa bu şekilde topuz yaparak, önemli gecelerde veya davetlerde son derece şık ve göz alıcı görünmeniz mümkün. Topuz saç modelleri ile ilgili basit teknikler elde edebileceğiniz videoları internetten izleyerek kendiniz de evde rahatça yapabilirsiniz. Yok ben beceremem diyorsanız kuaförünüz evinize yakın olsun!

2015-topuz-sac-modelleri

Tepeden toplayacağınız farklı topuzlarla isterseniz gece davetlerine de katılabilirsiniz. Topuzunula beraber yapacağınız makyaj da oldukça önem taşıyor. Dikkatleri hem topuzunuza, hem de yüzünüze çekmek için ideal bir yöntem.

abiye-sac-modelleri

Son derece şık görünebileceğiniz bir topuz saç modeli daha. Düğün ya da nişan gibi davetler için hem çok ideal, hem de oldukça kolay bir topuz yöntemi, mutlaka denemelisiniz.

en-tarz-topuz-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

2015 yılında en popüler olan topuz modeli, başın tam üstünde büyük bir topuz yaratmak. Bu modaya dahil olmak için uzun saçlı olmanız gerekmez. Kaynak veya çıtçıtlarınızla da aynı topuzu yapabilirsiniz. 

en-tarz-topuz-sac-modelleri

Başın arkasında toplayacağınız bu topuz için kaynak saç kullanabilir veya hazır topuz şeklinde satılan saçlardan alarak toka yardımıyla tutturabilirsiniz.

Judith Leiber Boutique Opening On Rodeo Drive

Salaş görünmeyi seviyorsanız dağınık topuz modellerinden pek çoğunu kullanabilirsiniz. Gelişigüzel toplanmış bu küçük topuzla günlük hayatınızda hemen her yere gidebilir, oldukça cool bir görüntü elde edebilirsiniz. 

son-moda-topuzlar

Sarı ve uzun saçlarınız varsa, bu topuz modelini mutlaka denemelisiniz. Örgü ile birleştirilmiş olan topuz çok havalı bir görüntü kazandıracaktır. 

topuz-modelleri-2015

Bu sene lastikler ve taçlar yine çok moda. Özellikle lastik taçları topuz saç modellerinizle beraber kullanabilirsiniz. Koyu renk saçlar için açık tonlar kullanabileceğiniz gibi, sarışınsanız kıyafetinize uygun renklerde de saç lastiklerinden yararlanabilirsiniz. 

topuz-sac-modelleri

Topuz modelleri kullanırken dikkat edeceğiniz şeylerden biri de nereye gideceğiniz. günlük kullanım için farklı modeller daha uygun olurken elbette düğün, nişan veya davetler için tercih edeceğiniz topuz saç modelleri birbirinden farklı olacaktır.

 

Modern at kuyruğu saç modelleri ile ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar