Erkeklerin Bayıldığı Dalgalı Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Siz bakmayın erkeklerin öyle modadan filan anlamadıklarını söylediklerine, hepsinin her şeyden en az sizin gibi haberi var. İnternette surf yaparken kim kiminle ne yapmış diye bakan erkeklerin sizin güzelliğinizle, makyajınızla, saçınızla ve giydiklerinizle ilgilenmediğini sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.

 

kumrsl-dalgali-sac-modelleri

Dünya genelinde yaygın bir kanaate göre erkeklerin pek çoğu kadında uzun saça bayılıyor. Durup dururken saçınızla ilgili aldığınız bir yorumla sizi şaşkına çeviren erkek arkadaşınızın hiç fark etmediği ojeleriniz hakkında bir gün “aslında ben kırmızı ojeyi daha çok seviyorum” gibi bir cümle kurduğuna şahit olmuşsanız saç modellerinize de pür dikkat baktıklarını aklınızdan çıkarmayın.

sari-dalgali-sac-modelleri

Uzun saç modelleri içinde son yıllarda oldukça popüler olan dalgalı saç modelleri, erkeklerin de beğenisini kazanıyor. Dalgalı saç modelleri içinde genellikle dağınık görünen veya doğal dalgaya sahip olan saçları çok daha fazla beğendiklerini söyleyebiliriz.

esmerlere-yakisan-dalgali-sac-modelleri

Hafif maşalanmış veya maşadan sonra taranarak daha doğal bir görünüm kazanmış dalgalı saç modelleri hem hacimli görünecek, hem de düğüne gidermiş gibi bir hava yaratmanızı engelleyecektir. Yani saçlarınızı bukle bukle yapıp, kuaförden fırlamış gibi sevgilinizin yanına gittiğinizde bir gün size “geçen gün temizlikçi kadın geldi sandım bir an tanıyamadım seni o saçlarla” diye buz gibi bir espri yapmasına neden olmamalısınız, zira bu cümleler bizzat duyulmuş ve tecrübeyle sabit hale gelmiştir, bilginize!

dalgali-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kızıl uzun saçlar için hafif dalgalar saç renginden dolayı çok şık görünebilir. İsterseniz geceden örerek uyuduğunuz saçlarınızı sabah açarak da hoş dalgalar ede edebilirsiniz.

dalhgali-kizil-sac-modelleri

Kaküllü saç modelleri de dalgalı halleriyle kullanılabilir. Eğer kakül seviyorsanız saçınızın uzun kısımlarında, özellikle uç bölgelerde hafif dalgalar veya maşa kullanarak kıvrımlar yaratabilirsiniz.

kahkullu-uzun-sac-modelleri

Son yılların en gözde dalgası hiç kuşku yok ki iri dalgalardır. Uzun saçlı bayanların en çok tercih ettiği bu model günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabilir olduğu gibi, özel zamanlar için de harika bir seçenektir.

masali-sac-modelleri

Hafif ve iri dalgalı saçlardan bahsetmişken, aralara belirgin bukleler kondurmak da dalgalı saç sevenlerin tercihlerinden biri.

sari-uzun-sac-modelleri

Dalgalı saç modelleri hemen her yıl yeniden moda oluyor. Tabi ki doğal dalga saça her zaman daha gösterişli bir hava katıyor. Saç yapınız kadar yüzünüzün ve kıyafet tarzınızın da önemi büyük. Kendinize en uygun dalgalı saçı bularak daha çekici görünebilirsiniz.

 

Kahküllü saç modelleri ile ilgili yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar