Fransız Örgü Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Her yıl olduğu gibi yine 2016 konseptlerinde de saç örgüleri oldukça trend olarak kullanıcılarına yardımcı oluyor. Modası geçmek bilmeyen örgü saçlarda Fransız örgü saç modelleri tercih edilerek, şıklığın ve modernliğin getirileri ortaya koyuluyor. Tabi ki bunlar arasında balıksırtı örgü, Fransız örgü ve denizkızı örgü de tercih edilenlerden olmaktadır. Nefis mi nefis saç topuzlarından önce saç örgülerinden bilgiler vererek, diğer konuda ki fikirlere de farklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

yandan-orgu-sac-modelleri

Melissa Cook ve Missy Sue Farkı

Bahsettiğimiz isimler bu konuda gayet iyiler. 3 farklı model ile görsellerden bilgi alabilmeniz mümkündür. Yan Fransız örgüleri ve bunun yanı sıra atkuyruğunun Fransız örgüler ile şekillendirmesi ile birlikte yandan yarım Fransız örgüsü de gayet tercih edilenlerden oluyor. Her bir görselde farklı bir model bulabilmeniz olağan olurken, bu yılın trendini uygulayabilirsiniz.

sac-orgusu-modelleri

Özellikle Uzun Saçlılar

Tabi ki örgü modelleri, uzun saçlı bayanlarda kendini daha çok gösteriyor. Standart atkuyruklarından sıkılanlar için, at kuyruğu ile yanlardan birer tutam olarak, Fransız örgü saç modelleri ile yeni bir stil oluşturulabilir. Bu örgüyü direkt olarak bu şekilde bırakabileceğiniz gibi, kıvrımlar oluşturarak, lastik tokalar yardımı ile şekillendirebilirsiniz.

fransiz-sac-orgusu

Sponsorlu Bağlantılar

Uyguladığınız örgüyü o şekil bırakmak istiyorsanız, örgünüzü biraz boğumlarından tutup çekecek şekilde bollaştırabilirsiniz. Böylelikle de bohem bir görünüm kazanabilecekken yeni bir stil ortaya çıkarabilirsiniz. Her zaman değişiklik bayanlar için güzel etkiler bırakabilmesi mümkündür.
kisa-sac-orgusu-modelleri orgulu-sac-modelleri orgu-sac-modelleri sac-orgusu uzun-orgulu-sac-modellerifransiz-orgu-sac-modelleri

Örgü saç modelleri için diğer yazılarımıza bakabilir, yapılışları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar