Gelin Başı Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Gelin başı saç modelleri 2015 yılında tamamen özgür diyebiliriz. Genç kızların düğünlerde kendi tarzlarını yansıtabilecekleri pek çok model varken, klasik saçlar da yine oldukça popüler. Gelinliğin şekline ve kesimine göre hazırlanması gereken gelin başı saç modelleri, aynı zamanda kişinin yaşına ve ten rengine de uyumlu olmalıdır. Düğününüzde hiç şüphe yok ki en güzel bayan siz olacaksınız. Tabi ki saçlarınız da bu güzelliği vurgulayan en önemli unsurlardan biri olacaktır.

2015 en yeni gelin saçları

Düğün saç modelleri için aşağıdaki resimlerden fikir alabilirsiniz. Uzun saçlarınız varsa ve gelinliğinizin omuz kısmı açıksa saçlarınızı açık bırakabilir ve iri maşalarla doğal bir görünüm verebilirsiniz. Duvak takacaksanız açık bırakılan saçlarda da çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.2015 düğün modasında özellikle gelin taçları çok sık karşımıza çıkıyor. İsterseniz siz de saçlarınızı modern topuzlardan yaptırıp harika taşlarla süslü taçlardan birini takabilir veya gelin tokaları ile saçınızı süsleyebilirsiniz. Zarif modeller kadar çok çılgın modeller de bu sene bir arada olduğundan, gelinliğinize ve sizin tarzınıza en uygun gelin başı saç modelleri tercih ederek, hem damat adayının, hem de tüm konukların beğenisini toplayabilirsiniz.

2015 gelin başı saç modelleri

Değişik topuz modellerini deneyerek gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Omuzları açıkta kalan bir gelinlik modeli seçtiyseniz bu saç modeli size uygun olabilir. 

2015 gelin saçları

Duvak takmak niyetindeyseniz bu topuzlu gelin başı saç modeli tercih edebileceklerinizden biri olabilir. Saç tokaları ile de son derece şık görünebilirsiniz.

düğün saç modelleri

Dalgalı saçlarınız varsa yüzünüzün bir yanına bırakacağınız bu modeli seçebilirsiniz. Diğer tarafı güzel bir gelin tokasıyla tutturabilirsiniz. 

en güzel düğün saçları

Gelin başı yaptıracağınız zaman, gelinliğinize en uygun modeli seçmenizde fayda var. Tabi ki yüz şekliniz de seçeceğiniz modelde son derece önemli. 

en güzel gelin saçları 2014

İlla da gelin başı denilince akla topuz gelmesin, pek çok kişi saçlarını hafif dalgalı şekilde açık bırakıyor. Siz de güzel ve uzun saçlarınızı daha açık şekilde kullanabilir, değişik bir model yaratabilirsiniz.

en güzel gelin saçları 2015

Klasik topuz modellerini seven gelin adayları için saç tokalarıyla süslenmiş bir model daha. Topuzun arka kısmı iri dalgalarla çok hareketli bir hale getirilmiş ve tokalar da gayet şık bir görünüme neden olmuş. 

en güzel gelin saçları

Gelin başı için örgü saç modellerini de kullanabilirsiniz. Farklı örgü çeşitlerini internetten inceleyebilir veya kuaförünüzden de fikir alabilirsiniz.

en moda gelin saçları

Bu sene gelin saçları için tokalar oldukça popüler. Üzeri taşlı saç tokaları kullanarak saçlarınızı açık bırakabilir veya toplu saç modellerinde de kullanabilirsiniz. Özellikle alın bölgesini kaplayan süslemeler de tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor.

en yeni 2015 gelin saçları

Saçınızın ön kısmında uzun bir kakül varsa bu modeli de kullanabilirsiniz. Dağınık dalgalarla tepede birleştirilen bu topuz sırt dekolteli gelinlik modelleri için son derece kullanışlı olabilir. 

en yeni gelin başı saç modelleri

Sıkıca arkada toplanmış saçların uçlarına dalgalarla şekil verdirerek bu modeli uygulayabilirsiniz. 2015 bahar ya da yaz mevsiminde evlenecek olanlar için çiçek tokalar da kullanılabilir. 

gelin başı 2015 saç modelleri

Kısa saçlı gelin adayları da saçlarına gelin taçları veya taşlı tokalarla hareket kazandırabilirler.

gelin başı aksesuarları

Sponsorlu Bağlantılar

Aaçık saç modelleri de omuz dekolteli gelinlik modelleri için kullanılabilir. Saçın bir kısmı kulak arkasında toplanarak kocaman bir gül veya çiçek tokasıyla gayet şık bir hale getirilebilir. 

gelin başı modelleri

Gelin taçlarından bahsetmişken bu klasik modelden söz etmemek de olmaz. Saçlarını açıkta bırakan gelinlerin pek çoğu bu şekilde taçlar kullanmayı tercih ediyorlar. 

gelin başı saç modelleri 2015

Hem çok klasik, hem de çok modern bir görünüşe sahip olan bu gelin başı saç modeli, sizi çok farklı bir görüntüye sokabilir. Asil ve zarif bir saç modeli istiyorsanız, küçük, taşlı bir toka kullanarak benzer bir model deneyebilirsiniz. 

gelin başı saç modelleri

Krepe yapılan bir saç modeli istiyorsanız ve dağınık saçlardan hoşlanıyorsanız bu tip bir saçla gayet güzel olabilirsiniz. Saçlarınızın uç kısımlarına hafif dalgalar vererek çok daha doğal görünebilirsiniz. 

gelin başı saçları

Gelin taçları her zaman beyaz taşlarla süslü olacak diye bir koşul yok. Daha özgür bir model kullanabilir ve saçınıza mor, kırmızı ya da mavi gibi can alıcı tokalar, taçlar da kullanarak daha farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. 

gelin saçı modası

Saçınızın bir kısmını kulak arkasında toplayarak, diğer kısmını tamamen açık bırakabilirsiniz. Baharda evlenecek olan gelin adayları kocaman güllü tokaları topladıkları kısma yerleştirebilirler. 

gelin saçları son moda

Duvaklarda kullanabileceğiniz bir saç modeli daha ve aynı zamanda beyaz ya da açık pembe gül tokalar da yine duvak takacak olan gelinler için çok hoş görünüyor. 

gelin saçları

Başın arkasından yan şekilde örülmüş bu saç modelini de yine gelin olurken kullanabilirsiniz. Hafif maşalanmış saçlarınızla hem çok doğal, hem de romantik görünebilirsiniz. 

örgül ügelin saçları

Kısa saçlar ya da ön kısımda bulunan uzun kaküller için bu şekilde bir tarama yöntemi iyi bir fikir olabilir.

son moda gelin saç modelleri

Özellikle dantel gelinlik modelleri için kullanabileceğiniz bu saç modelini, sade bir gelinlik giyecekseniz de tercih edebilir ve tüm dikkatleri gelinlikle beraber saçınızda toplayabilirsiniz. 

süslü gelin saçları

Saç süslemeleri son derece zengin ve siz de kendi beğeninize uygun, gelinliğinizle uyum sağlayacak bir saç tokası ya da süslemeleri kullanabilir, çok daha romantik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

toplu gelin saçları

İri taşlı tokalar gelin adaylarının en sevdiği aksesuarlardan biri. Hemen her saç modelini çok daha zengin  ve hareketli hale getiren bu saç tokalarından birini satın alarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

topuz gelin başı saç modelleri

Basit ve sade bir görünüm istiyorsanız arkada gelişigüzel toplanmış bu saç modelini tercih edebilir ve saçınıza taç takarak çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. 

topuz gelin saçları 2015

Yaz ayları için deniz kabuğu görünümlü bir taç gayet hoş ve değişik olabilir. Özellikle deniz kıyısında evlenme planları yapanlar için bu tip farklılıklar çok hoş bir izlenim uyandıracaktır. 

uzun gelin saçları

En mutlu gününüzde inanıyoruz ki tercihiniz ne olursa olsun sonuç kesinlikle peri kızı gibi görünmenize neden olacaktır. 

Sponsorlu Bağlantılar