Kahküllü Saç Modelleriyle Tarz Yaratın

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı bir kişiliğe sahipseniz elbette saçlarınız da bu konuda bir fark yaratmalı. Uzun saç modası size çok da uygun değilse ve değişiklik yapmak peşindeyseniz kahküllü saç modelleri ile tanışmalısınız benim alnım dar ya da yüzümü çok kapatıyor diye düşünmeden mutlaka cesaret gösterip denemeniz gereken bir model bulabilirsiniz. 2014 saç modelleri içinde en çok karşılaştığımız saçlardan biri de kahkül kesilmiş olanlar. Her yaştan bayana uygun ve her renk saça yakışan bir kahkül bularak siz de kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 

2014 en güzel kahküllü saçlar

Yaşınız ya da mesleğiniz ne olursa olsun, stilinizi ifade edecek ve aynalara daha da gülümseyen bir ifadeyle bakmanıza neden olacak kahkül modasına geçiş yapmalısınız. Saçınız uzun veya kısa olsun hiç fark etmez. Kahkül her saça uygun bir model olduğundan zorlanmadan seçim yapabilirsiniz. Uzun kahküller bu yıl yine çok moda olduğundan siz de uzun kahküller bırakabilir veya yan tarafa tarayarak daha kadınımsı bir görüntü elde edebilirsiniz. Daha cool bir görünüm için Fransız kahkül modası ile tanışabilir ve kısacık kesilen kahküllerinizle çevrenizdeki kıskanç bayanlara bol bol hava atabilirsiniz. 

2014 en yeni saç modelleri

Kumral saç modelleri de kakül konusunda oldukça şanslılar. Eğer çok dalgalı değilse saçlarınıza uzun kaküller kestirebilirsiniz. Küt saçlarda veya uzun modellerde de oldukça rahat kullanabilirsiniz.

2014 kahküllü saç modeli

Kestane rengi saçlar ve beyaz tene sahip olan bayanlar da 2015 yılının en moda kaküllerini rahatlıkla kullanabilirler. Özellikle uzun ve dalgalı saçlarda kahkül modelleri çok farklı bir hava yaratabilir.

2014 kahküllü saç modelleri

Daha hafif veya yoğun kaküller de kullanabilirsiniz. Sık sık kuaföre gidiyorsanız saç tipinize uygun bir kakül modeli kestirebilirsiniz. Kaşları örten uzun kaküller oldukça moda.

2015 kahküllü saç modeli

Kısa saçlarda da sıklıkla kullanılan kaküllü saç modeller, uzun süredir saç tipini değiştirmemiş olan bayanlar için harika bir değişiklik kaynağı olabilir. Saç renginiz veya uzunluğu ne olursa olsun siz de deneyebilirsiniz. 

2015 kahküllü saç modelleri

Dalgalı ve röfleli saçlarda da yoğun kaküller havanızı bir anda değiştirebilir. Hem spor, hem de şık giyinmeyi seven bayanlar için farklı alternatif saç modelleri yapabilecekleri kaküllü modelleri kullanmalarını öneririz.

en güzel kahküllü saç modelleri

Topuz sevenler için de kaküller oldukça kullanışlı. Koyu renk saçlarınız varsa kırmızı veya kızıl röfleler attırabilir, balyajlar sayesinde saçınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. 

en tarz kahküllü saç modelleri

Kumral bayanlara küt saç modellerinde kakül denemelerini öneriyoruz. Kakülün bayanları çok daha genç ve dinamik gösterdiğini de hatırlatmak isteriz.

en yeni kahküllü saçlar

Siyah saçlarım var ne yapayım diye düşünüyorsanız kakül kestirmeniz iyi bir değişiklik olabilir. Koyu saçlarda yapılan değişiklikler her zaman istendiği gibi fark edilmez ancak kaküller ilk bakışta dikkat çekecektir. 

en yeni saç modelleri

Yaşınız ne olursa olsun yüzünüze ve alın bölgenize uygun bir kakül modeli mutlaka bulursunuz. İster yandan kullanacağınız bir kakül kestirin, isterseniz de önden uzun kaküller kestirin sonuç her zaman çok hoş olacaktır.

kahkül saç modeli

Sponsorlu Bağlantılar

Asimetrik kakül modelleri de 2015 yılında bayanların severek kullanacakları modeller arasında yer alıyor. Farklı olmayı ve yenilikleri seviyorsanız tarzınıza uygun bir asimetrik kakül sizin istediğiniz görüntüyü verebilir.

kahküllü saç modeli

Değişimden korkmayın ve gidip bir kakül modeli kestirin. Kendinizi hem çok iyi hissedecek, hem de yeni saç modelinizle pek çok kişinin beğenisini kazanacaksınız. 

kahküllü saç modelleri 2014 modası

Katsız uzun saçlarda da kakül kullanmak iyi bir fikir olabilir ve bu çok klasik modeli pek çok ünlüde görebiliyoruz. Yıllardır modası hiç geçmeyen bu kakül modelini siz de deneyebilirsiniz.

kahküllü saç modelleri 2014

Sarı veya açık tonda başka bir renk saçınız varsa da yine kakül modasına uyum gösterebilirsiniz. Spor ve havalı bir tarza sahip olmak için seçtiğimiz modellerden bir tanesini hemen şimdi uygulayabilirsiniz. 

kahküllü sarı saç modeli

Hayatınızda sürekli aynı şekilde bir saç modeliyle yaşamanın ne kadar sıkıcı olduğunu bir düşünün. İnsanların sizi farklı görmek isteyeceklerini de aklınıza getirin. Aynaya baktığınızda değişik bir bayanla karşılaşmak istemez misiniz?

kumral kahküllü saç modeli

Bana yakışmaz demeden farklı modellere kapınızı açmalısınız. Belki tahmin ettiğinizden çok daha güzel bir görüntüye kavuşacaksınız ki bunu denemeden asla bilemezsiniz. Cesaretli olun ve gidik kakül kestirin. En kötü ihtimalle uzatıp farklı bir model denersiniz.

saç kesim modelleri

Geleneksel bir yanınız varsa siz de klasik bir model deneyebilirsiniz. Yaşınızı da dert etmeyin artık kimsenin yaşıyla görüntüsü arasında bağ kurulamayan yıllara girmiş bulunuyoruz. 

saç modası 2014

Katlı bir şekilde kesilmiş kakülleriniz biraz uzadığında onları yana tarayarak da kullanabilir ve çok farklı bir modele sahip olabilirsiniz. saç modelleri 2014

Kendinizi şımartmayı bilin ve mutlaka içinizden gelen sese kulak verin. Canınız ne istiyorsa onu yapın ve saçınız da dahil hiçbir kararınızı başkalarının etkilemesine izin vermeyin. 

saç modelleri 2015

Başkalarına güzel görünmekten önce kendinizi beğenmeniz en temel ilkeniz olmalı. Eğer aynaya baktığınızda kendinizden memnunsanız sorun yok. Değişiklik yapmanızın zamanı geldiğini düşünüyorsanız da gidip yapın o zaman.

saç modelleri

Her saça farklı kahkül modeli uygulanması gerekebilir. Bu nedenle mutlaka hem saçınızın, hem de yüzünüzün yapısına uygun bir model tercih etmeye çalışın ki sonuç da sizi mutlu etsin.

Sponsorlu Bağlantılar