Kızıl Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kızıl saç modelleri hem çok iddialı, hem de çok havalı saçlardandır. Bu rengi seçmek büyük cesaret ister ve bakımı da bir hayli zordur. Kızıl saç rengi, genellikle kısa süre sonra akmaya başladığı için aynı rengi sürekli canlı tutmak bir hayli maliyetli olabilir. Tabi ki işin ucunda tarz olmak varsa kadınların her türlü zorluğa katlandıkları da bilinen bir gerçektir.

son-moda-sac-modelleri

Kızıl saç modelleri, 2015 yılında yine moda. Bu sene kâküllü uzun saçlarda kızılın her tonunu görebileceğimiz gibi, kısa saç sevenlerde de oldukça marjinal modeller seçilebilecek. Saçlarınızda değişiklik yapmak ve saçlarınızı kızıla boyamak istiyorsanız dikkat ermeniz gereken şeyler var. Öncelikle ten renginizi göz önünde bulundurmalısınız. Esmer veya koyu tenli bir bayansanız bu renk size uygun olmayabilir.

kizil-sac-modelleri-2015

Daha çok açık tenli, sarışın ya da kumral bayanların sıklıkla tercih ettiği kızıl saç rengi, açık tende harika görünebiliyor. Koyu tenlerde ise kişiyi boğuk ya da solgun gösterme durumu söz konusu. Siz siz olun bu renge karar vermeden önce kızıl tonlarında peruklar takarak size hangi rengin daha çok yakıştığına karar verip sonrasında uygulamaya geçin. 

degisik-sac-modelleri

Neon renkte bir kızıl saç kullanmak oldukça riskli ve cesaret isteyen bir durum olsa da, değişiklik yapmak isteyenler için son derece farklı bir görünüme imza atabilir.

en-guzel-sac-modelleri

Karamele çalan kızıl tonları 2014 yılında olduğu gibi, 2015 yılında da oldukça moda. Uzun saçlarınız varsa ve hafif dalgalardan hoşlanıyorsanız bu renk sayesinde ışık oyunlarından yararlanabilir, doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz.

kizil-sac-modasi

Kızıl saçlara uygulanabilecek röflelerden biri de mor. Tabi herkesin cesaret edebileceği bir ton değil ama içinizde çılgın bir kadın saklıyorsanız onu gün ışığına çıkarmak için harika bir seçenek. 

kisa-sac-modelleri

Kırmızıya çalan bir kızıl saç istiyorsanız, biraz da değişik olsun diyorsanız aralara atacağınız sarı röfleler çok güzel görünebilir. Özellikle kısa ve dalgalı saç kullananlar için çok değişik bir model diyebiliriz.

kizil-sac-modelleri

Kızıl saç modelleri ile ilgileniyorsanız öncelikle ten renginize hangi kızıl tonun gideceğini de iyi ayarlamanız gerekiyor. Eğer esmer bir bayansanız çok soluk görünebilir, yanlış renk seçimi için mutsuz olabilirsiniz. 

kizil-sac-modelleri-2014

Beyaz tenli ve çilli bayanların en çok tercih ettiği renklerden biri de kızıldır. Zaten açık tenli ve çilleri olan bayanların çoğu da doğuştan kızıl saçlıdır. Siz de bu tipe uyuyorsanız kızılın hemen her tonunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

sac-modelleri-2015

Ela gözlü bayanlar da kızıl saç renklerinde son derece özgür ve rahat davranabiliyorlar. Özellikle beyaz tenli bayanlar için kızıl en çok yakışan saç rengi diyebiliriz. 

uzun-kizil-sac-modelleri

Çok uzun saçlarda kızıl kullanmak oldukça gösterişli durabilir ancak boyama konusunda da epey bir sıkıntı yaratabilir. Kızıl rengin diğer renklere göre çok daha hızlı bir şekilde aktığını ve solduğunu akılda tutmanızda yarar var. 

uzun-sac-modelleri-2015

Koyu kırmızıya çalan yoğun bir kızıl renkte saç istiyorsanız teninize uygun olup olmadığını kuaförünüze sormalısınız. Bu rengi hafif esmer veya buğday tenli bayanlar da kullanabilir. Yine de uygun renkte bir perukla yüzünüzde nasıl duracağına bakmanız iyi olacaktır. 

yeni-sac-modelleri

Hangi boyda olursa olsun kızıl saç modelleri doğru ten rengi ve yüz hatları ile buluştuğunda inanılmaz etkileyici bir görünüm ortaya çıkıyor. Eğer bu rengi denemeye karar verdiyseniz öncelikle bir peruk ile nasıl görüneceğinize bakmanız sonucun daha iyi olması anlamına gelebilir. Bizden söylemesi!

Sponsorlu Bağlantılar