Kolay Topuz Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bazen saçlarla uğraşmak, onlara şekil vermek ve hızlıca hazırlanmak gerçekten zordur. Uzun saçlı tüm bayanların çok iyi bildiği bir sorundur ve genellikle gideceğimiz yere geç kalmamızda bir türlü şekle girmeyen saçlarımızın büyük sorumluluğu vardır. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda kolay topuz modelleri sayesinde daha hızlı hazırlanabilir, hem vakitten kazanır, hem de strese girmezsiniz.

daginik-topuz-sac-modelleri

Ensede toplanan bu model son yıllarda oldukça popüler. Pek çok ünlünün de sokak modasında kullandığı bu saçı yapmak da oldukça basit. Kolay topuz modelleri içinde belki de bir iki dakika içinde hazırlayabileceğiniz en şık ve kolay model bu.

kolay-sac-modelleri

Saçı bir hamlede ensede toplamak hiç de zor değil. Düğüm şeklindeki topuz saç modelleri için toka ya da saç lastiği kullanmanıza dahi gerek yok.

kolay-topuz-modelleir

Saçları tutam tutam kıvırarak hazırlanan bu basit topuz saç modelleri de gün içinde güzel görünmenizi ve saçınızla gereksiz yere uğraşmanızı engelleyecektir.

kolay-topuz-sac-modelleri

Düğümlerle yapılan bir topuz modeli daha. Uzun saçlı bayanlar için çok kullanışlı olduğu bir gerçek.

pratik-sac-modelleri

Topuz saçlarla ve değişik saç modelleri ile ilgili diğer yazılarımız da kısa süre içinde hazırlanmanızı sağlayacak bilgi ve görsellerle dolu.

Sponsorlu Bağlantılar