Sponsorlu Bağlantılar

Uzun saçlara şekil vermek hem kolaydır, hem de bazen dünyanın en zor şeyi olabilir. Günlük hayatta çabucak toparlanıp çıkmak zorunda kalan modern insanlar da saçlarına kısa sürede şekil verebilmek ve güzel görünebilmek isterler. At kuyruğu saç modelleri de uzun saçlara sahi olan bayanlar için çok pratik ve havalı bir görüntü sağlıyor. Pek çok farklı toplama şekliyle siz de saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

uzun-sac-modelleri

Salaş bir görünümden hoşlanıyorsanız dağınık atkuyruklarını tercih edebilirsiniz. Son yılların modası olan de at kuyruğu ile birlikte düşünebilecekleriniz arasında. Gelişigüzel topladığınız saçlarınıza takacağınız şık bir toka da at kuyruğunuzun göz alıcı görünmesine neden olabilir.

at-kuyrugu-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

2015 yılında da tepeden sıkıca toplanmış at kuyruğu saç modelleri, hem günlük hayatta, hem de özel günlerde şık bir görünüm için oldukça uygun.

 kolay-at-kuyrugu-modelleri

Maşa ile şekillendirdiğiniz saçlarınızı da at kuyruğu yaparak spor şık bir görünüme kavuşabilir, herkesi büyüleyen güzelliğinizi saçlarınızla pekiştirebilirsiniz.

sac-modelleri

Mutlaka kendinize uygun saç modelleri keşfetmelisiniz zira şıklığınızı tamamlayacak en güzel aksesuarınız kesinlikle saçlarınızı olacaktır. Diğer yazılarımıza bakarak siz de saç modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar