Örgü Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Örgü saç modelleri son yıllarda moda olmanın yanı sıra, bayanlar hem romantik bir hava veriyor, hem de şık bir görünüşe neden oluyor. Her yaşta kullanılabilen örgü saç modelleri özellikle uzun saçlı bayanlar için hayat kurtarıcı olabiliyor. Bu sene yandan iri örgü yapılmış saçlar popüler olduğu gibi, alnın hemen üstünden yana doğru örülmüş saç modelleri de büyük beğeni topluyor. Sizler için günlük hayatta kullanabileceğiniz kolay örgü saçlarla beraber özel günler için de kullanabileceğiniz modellerden bazılarını derledik, beğendiğiniz birini hemen uygulayıp gününüzü farklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

2015-orgu-sac-modasi

Sarı ve uzun saçlarınız varsa, şakak bölgenizden başlayarak saçınızın her iki yönünde bu şekilde örgüler yapabilir ve başınızın arka kısmında toplayabilirsiniz. Son derece şık bir görüntü veren bu örgü saç modelleri özellikle günlük hayatınızda çok severek kullanacağınız bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

2015-orgu-sac-modelleri

Dağınık topuzla örgünün birlikte kullanıldığı bu model de pek çok genç bayanın severek uyguladıklarından bir tanesi. Gün içinde veya akşamları dışarı çıkarken alternatif bir görüntü arıyorsanız bu örgü ve toplama biçimini deneyebilirsiniz.

kolay-sac-orgu-modelleri

Alın bölgesinde uygulanan örgüler bu sene oldukça popüler. İster ince örgüler yapın, isterseniz de kalın örgüler kullanın son derece çekici bir görüntü kazanacaksınız. saçınızın uzunluğuna ve beğeninize göre istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

orgu-sac-2015-modelleri

Tepeden örülen bir kaç örgü saç ile toplanmış harika bir topuz. iki yandan dışarı çıkarılan saçlar da hareket kazandırmış olduğundan, hem dağınık, hem de şık bir görüntü sevenler için oldukça ideal.

orgu-sac-modasi

Örgü saç modelleri her gün birbirinden değişik görüntüler ve uygulamalarla karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de iri örgülerle, ince örgüleri karıştırarak açta farklı bir görüntü yakalamak oluyor. Örgülerin yanında sadece burgu şeklinde toplanan saçlar da resimdeki gibi değişik bir tarz yaratabilir.

orgu-sac-modelleri

Saçın arkasından yapılan bu basit örgüde çok ufak saç oyunları var. Özellikle uzun ve çok düz saçlara sahip bayanlar niçin oldukça şık bir model.

orgu-sac-modelleri-2015

İç içe geçmiş bu iki örgü şekli saça çok farklı bir görüntü vermiş. siz de uzun saçlara sahipseniz davetlere giderken ya da dışarı çıkarken bu şekilde bir saç ördürebilirsiniz.

sac-orguleri

Başınızın her iki yanından örmeye başlayacağınız saçları tek bir yanda birleştirerek elde edebileceğiniz bu modeli daha da farklı örgü şekilleri ile çeşitlendirmeniz mümkün. Salaş örgü saç modelleri son zamanlarda gençlerin en sevdiği tarz diyebiliriz.

sac-orgusu-modelleri

Tepeden her iki yandan başlayan bir örgü modeli. çok şık görünen bu model için uzun saçlara sahip olmanız gerekiyor. İsterseniz tek bir yandan başlayacağınız iki örgüyü başın arka kısmında birleştirebilirsiniz.

uzun-sac-izin-orgu-modelleri

Doğal görünümlü saçları sevenler her zaman örgü saç modelleri içinde kendilerine uygun bir stil bulabilirler. Örgü saçların da her zaman doğallığınıza katkıda bulunacağı su götürmez bir gerçektir. Daha fazla saç modelleri hakkında bilgi almak için yazılarımıza bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar