Romantik Örgü Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Romantik ve rahat toplanan saç örgü modelleri yaz sıcaklarında hayat kurtarır. Hele ki uzun saçlarınız varsa, bu sıcakta ensenizden kurdeşen dökmeniz an meselesidir. Kolayca yapılan ve özellikle yaz günleri için hafif salaş ve rahatlatıcı saç örgüsü modelleri ile hem aşırı terleme ve bunalma riskini yok edersiniz, hem de romantizmin doruklarında bir bayan olur çıkarsınız. Eh tabi ki beylerin dikkatini çekmeniz de işin cabası.

kolay-orgu-sac-modelleri

İçinizden geldiği gibi topuzlar yapabilirsiniz. Elbette farklı modeller uygulamak ve tarz yaratmak niyetinde de olabilirsiniz. 2015 örgü saç modelleri farklı incelikte ve şekillerde örülen saçları ensede toplamak gerçekten çok moda ve özellikle açık ton saçlarda gayet hoş bir görünüme neden oluyor. Kim uğraşacak şimdi, diyerek üşengeç tavırlar içine girenlerden değilseniz, farklı saç örgüleri yaparak topuzunuzu kendiniz de oluşturabilirsiniz. Çabalamadan hiçbir şey olmuyor neticede.

orgu-sac

Başınızın tam tepe kısmından başlayacağınız iri bir örgü emin olun yaz akşamlarında tüm bakışları size çekecektir. çok şık ve farklı duran bu iri örgü saç modelini mutlaka denemelisiniz. Uç kısmına da kurdele takarak romantik olabilirsiniz.

orgu-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece alın bölgenizde örgü saç uygulayabilirsiniz. Özellikle davetlere veya düğün gibi kutlamalara gidecekseniz ve saçınızın kalan kısmını açık kullanmakta ısrarcı iseniz bu tepeden yapılan ve bir tacı andıran saç örgü modelini denemenizde fayda var. Birden fazla örgüyle yapabileceğiniz bu modeli kalın bir örgüyle de yapabilir, örgülerin arasına boncuklar veya taşlı süsler de ekleyebilirsiniz. Yaratıcılık konusu tamamen size kalmış durumda.

romantik-orgu-sac-modelleri

Saçınızın bir yanına doğru öreceğiniz bu saç modeli de sıcak havalarda biraz serinleyelim arkadaşlar modunda olanların seveceklerinden biri. Bırak dağınık kalsın dediğiniz saçlarınız ensenize dökülürken, alnınızdan yüzünüzün bir yanına doğru inen örgüleriniz aslında çok da duygusal biriyimdir, imajını verecektir.

sac-orgusu

Ben ciddi biriyim ama bu durum duygusuz olduğumu göstermez diyorsanız, temizlik, titizlik ve düzen konusunda biraz sabit fikirli iseniz mutlaka bu tip bir saç örgüsü denemelisiniz. Aşırı ciddi görünse de romantik bir havası da yok değil. Yok mu yoksa?

yazlik-orgu-sac-modelleri

Çok uzun saçlarınız varsa bu örgü saç modelleri romantik görünmenizi sağlayabilir. Balık sırtı modeller her zaman kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar