Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem saçlara sahip olmak elbette kadınlar için çok önemlidir. Pırıl pırıl, sağlıkla ışıldayan ve görüntüsü, rengi ve kesimi ile herkesin beğenisini toplasın istenilen saçlar bu sene oldukça gösterişli ve romantik.

 

2014-sac-aksesuarlari (750 x 400)

 

2014 yılında saçlarda bol bol toka kullanıldığını görmek mümkün. Uzun saçlarda olduğu kadar, bu sene orta boy ve kosa saçlarda da dalga modası hala hükmünü yitirmemiş durumda. Özellikle doğal dalgalı saçlar pek çok bayanın tercih ettikleri arasında yer alıyor. Bahar mevsiminde açık tonlardaki uzun dalgalı saçlara, yazın tepeden toplanmış, at kuyruklu modeller eşlik ediyor. Hem esmer, hem de açık enli bayanların tercih edebileceği modeller arasında bu sene en çok örgü modellerini görüyoruz diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

2014-sac-stilleri (750 x 400)

 

2014 yılında özellikle saç aksesuarı kullanmayı sevenler için çok sayıda alternatif var. Farklı stillerdeki tokaları saçlar açıkken ya da toplu iken kullanmak mümkün. Yandan toplanmış bir saçta görebileceğimiz tokalar bazen de topuz yapılmış saçlarda ortaya çıkıyor. 68 kuşağının sembollerinden biri olan bandanalar bu sene de çok moda.

 

2014-yaz-sac-modasi (750 x 400)

 

Kaküllerin yine trend olduğu 2014 yılı saç modelleri içinde doğal görünümlü dalgalar da en çok tercih edilenler arasında. Saçlarda renk konusunda kararsızsanız o zaman dipleri koyu ve uçları da iki ayrı açık tonla boyayarak senenin en ilgi çekici saç renklerinden birini uygulayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar