Sarı Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

İster uzun olsun, ister kısa sarı saçın çok havalı durduğunu söylemek lazım. Tüm dünyada en sevilen saç renklerinden biri olan sarı saçlar 2015 yılında da pek çok güzel modeller gündemde kalmaya devam ediyor. Sarı saçlarınızı kestirmek veya şekil vermek, yenilik yapmak niyetindeyseniz aşağıdaki numaralardan modellere bir göz atmanız yerinde olur. Sarı saç modelleri için yazımızı okumaya devam edin.

kakullu-sac-modelleri

Bu sene çok moda olan sarı saç modeli olan bob kesim ve kakül modasına uyarak siz de bir değişiklik yapabilirsiniz.

2015-sari-sac-modasi

 

Kısa sarı saç modelleri hoşunuza gidiyorsa asimetrik modellerin çok moda olduğunu ve son derece cool bir görüntü verdiğini de söylememiz lazım. İddialı ama şık bir model isteyenler için ideal.

2015-sari-sac-modelleri

Kat kat kesilmiş kısa sarı saç modelleri hareketli olmasından dolayı oldukça hoş bir hava verebilir ve kaküllerle de son derece kullanışlı olabilir. Denemekte fayda var, ne dersiniz?

katli-kesim-sari-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun kaküller bırakılmış bu saç modeli de sarı saç sevenlerin sıklıkla kullandığı kısa saçlar arasında. Kullanımı kolay, yıka ve çık modelleri her zaman rahattır.

kisa-sari-sac-modelleri

Küt saç modelleri de özellikle düz saçlı bayanlar için oldukça kullanışlı ve havalı. Çok yoğun saçlarınız varsa ve dalgalı ise bu model aşırı kabarması yüzünden zorluk çıkarabilir.

kut-sari-sac-modelleri

Bir başka kısa sarı saç modeli ve son derece asi, özgür, farklı. Değişiklik istiyorsanız alın size kökten bir değişim modeli. Cesaret isteyen bu modelle tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz.

sari-sac-modelleri

Hafif kat atılmış omuz hizasında bırakacağınız saçlarınız günlük kullanım için oldukça ideal olmasının yanında toplanabilir bir uzunlukta olması da pek çok farklı modeli kullanma şansınızı artıracaktır. Katlı sarı saç modelleri daha cool bir görüntü kazanmanızı sağlayabilir.

sari-sac-modelleri-2015

Sarı saçlarınızı hafif maşa ile dalgalandırıp doğal şekilde bırakabilirsiniz. Spor kıyafetlerle her zaman dağınık saç modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar