Siyah Kış Kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

Stil sahibi biri olarak hem işe, okula, hem de günlük hayatınıza adapte olurken elbette giydiklerinize çok fazla dikkat etmelisiniz. Doğru parçaları bir araya getirmek artık herkesin dikkat ettiği bir durum. Siyah kış kombini yaparken şıklığınızı biraz daha öne çıkarmak için dolabınızı şöyle bir karıştırın ve hangi kıyafetleri yan yana getirdiğinizde nasıl görüneceğinize bakın.  Ama öncesinde dilerseniz sizin için seçtiğimiz kıyafetler ve kombin örneklerine de göz atabilirsiniz.

deri-pantolon-buti-bot-modelleri-ile-kis-kombini

Siyah kombin söz konusu olduğunda ve mevsim de kış olunca tabi ki buti bot modelleri hemen dolaplardan çıkıyor. Üzerine giyilecek deri pantolon, deri kemer, göbeği açıkta bırakan kısa siyah bluz da elbette tam anlamıyla trendleri takip ettiğinizi gösterecek. Bordo çanta da iyi bir seçim olmuş. 

siyah-blazer-ceket-modelleri-siyah-uzun-etek-ile-kis-kombini

Siyah uzun etek, blazer ceket topuklu ayakkabı kombini de harika ama ayakkabılarınız kapalı olanlardan seçseniz çok daha iyi olur.

Sponsorlu Bağlantılar

siyah-deri-kiyafetler-ile-kis-kombini

Siyah kış kombini için baştan sona siyah giyinirken tamamen deri kıyafetleri de tercih edebilirsiniz. Elbette siyah ince topuklu, sivri burunlu buti bot modelleri bu kıyafetlerin tamamlayıcısı olacaktır.

siyah-kaban-modelleri-ile-siyah-topuklu-ayakkabi-modelleri

İnce siyah çorap, siyah stiletto, diz üstü siyah kaban ile muhteşem bir görünüş.

siyah-manto-modelleri-ile-kis-kombini

Daha spor, günü daha sakin ve rahat karşılamak için, siyah converse ayakkabılar, gri veya siyah bit jean pantolon, bir kazak ve uzun siyah manto yeterli. 

Sponsorlu Bağlantılar