Yılbaşı Gecesi Saç Önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

Yılbaşı saç modelleri tamamen nasıl bir gece geçireceğinizle alakalı seçimlerden oluşmalıdır. Eğer tüm gece eğleneceğim, o bar senin, bu bar benim gezeceğim diyorsanız ve saçlarınız kısaysa, dalga yaptırabilir ve saç spreyi ile de sabitleyerek tüm geceyi güzel şekilde geçirebilirsiniz.

kisa-sac-modelleri

Arkadaş toplantısı yapacak, evde geçirecek veya daha küçük bir kutlama içinde bulunacaksanız yılbaşı gecesi için örgü saç modelleri ideal olabilir. Bu saç modelini sevgilinizle baş başa geçireceğiniz romantik bir yılbaşı için de kullanabilirsiniz.

orgu-sac-modelleri

Biraz daha iddialı bir yılbaşı gecesi saç modelleri arayanlar bu örgülü saç modeli gerçekten göz alıcı. Hemen her davette ve ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi ki gece makyajınızda da gözleri ön plana çıkarmanı saç modelinizin biraz daha göze çarpmasına neden olacaktır.

yilbasi-gecesi-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Partiler ve büyük davetler için özellikle abiye kıyafetler giymeyi planlayanlar  topuz saç modelleri deneyebilirler. Taşlı tokalarla çok daha dikkat çekici olan modeller gerçekten çok şık.

yilbasi-icin-sac-modelleri

Modern bir saç istiyorsanız iri dalgalar yeterli olabilir. Uzun saçlı bayanlar için hemen her ortamda rahatlıkla kullanılacak dalgalı saçlar doğallığı sevenler için en iyi tercih.

yilbasi-sac-modelleri-2016

Hem topuz, hem de örgüden oluşan bu saç modeli yılbaşı gecesinde övgü dolu sözler ve kıskanç bakışları üstünüze çekmek için yeterli olacaktır.

yilbasi-topuz-sac-modelleri

Diğer saç modelleri ile ilgili yazılarımız da yılbaşı gecesi saç modelleri arayışınızda size pek çok fikir verebilir.

Sponsorlu Bağlantılar