Yılbaşı Topuz Saç Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni yılı daha coşku dolu ve güzel karşılamak için siz de kendinizde bir değişiklik yapın ve bugüne kadar kullanmadığınız farklı saç modelleri ile yılbaşı gecesinin yıldızı olun. Farklı saç süslemeleri kullanabilir veya saçlarınızı abiye modellerle şahane hale getirebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz yılbaşı saç modelleri bu konuda yardımcı olacaktır.

2016-yilbasi-topuz-sac-modelleri

Topuz  saç modelleri abiye kıyafetler ve özel geceler, kokteyller veya partiler için her zaman en popüler olanlarıdır. Tabi ki topuzlarınızı şekillendirmek ve daha farklı, tarz bir hale getirmek de sizin ve kuaförünüzün yaratıcılığına kalmış. 

abiye-sac-modelleri

Yılbaşı gecesi ne giyeceğiniz şimdiden belliyse saç modelinizi de ona göre hazırlamak için epeyce bir zamanınız var demektir. Saçınız ve kıyafetinizin birbiriyle uyumlu olmasına özen gösterin, zira ev partisinde abiye bir saç kullanmak çok da hoş durmayabilir.

dusuk-topuz-yilbasi-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Birbirinden değişik tolu saç modelleri yaptırabilirsiniz. Ensede toplananlar kadar, tepede toplanan saç modelleri de yılbaşı gecesi için uygun olur.

yilbasi-icin-sac-modelleri

Saçınızın en önemli aksesuarınız olduğunu unutmayın ve mutlaka tarzınızı, kişiliğinizi yansıtan bir modeli tercih edin. 

yilbasi-sac-modelleri

Yılbaşı gecesinde hem kıyafetiniz, hem saçınız, hem de makyajınız birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Tabi ki küpe ve kolye gibi aksesuarları da unutmayın.

yilbasi-topuz-sac-modelleri

Diğer yazılarımızda bulabileceğiniz pek çok saç modeli, yılbaşı gecesini daha güzel geçirmeniz için size yardımcı olacaktır. Mutlu yıllar.

Sponsorlu Bağlantılar