Yılın Saçlardaki Favorisi Kalın Bohem Örgüler

Sponsorlu Bağlantılar

Her mevsim saçlarını gösterişli ve şekilli tutmak isteyen bayanlar için geliştirilen yeni saç stillerinden biri olan bohem örgüler saçlarınıza hem şıklık katıyor hem de sizi yaz aylarında ferahlatıyor. Kuaförde fazla vakit geçirmeyen ve saçlarını doğal olarak kullanmak isteyen biriyseniz görselleri incelediğinizde ortaya çıkan modeller tam size göre.

kalin-sac-orgusu-modelleri

Örgülerin sırrı

Tartışmasız olarak yılın saçlardaki favorisi kalın bohem örgülerdir. Bohem örgüler kalın yapısı ve dağınıklık ile düzen arasındaki şekli ile oldukça hoş bir görünüm ortaya koyuyor. Size görsellere ile sunduğumuz bu örgü stillerini kuaförde yaptırmaya çalışsanız bile evde yaptırdığınızdan daha etkileyici olmuyor emin olabilirsiniz.

orgu-sac-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Evde kendi kendinize rahatça deneyip yanılarak sonuç elde edebileceğiniz kalın bohem örgüleri birçok saç stilinin içinde kullanabilirsiniz. İsterseniz tek bir taraftan isterseniz ise başınızın her iki yanından da ortaya çıkarabileceğiniz bu kalın örgüler sayesinde saçlarınızı isterseniz topuz, isterseniz örgü yapabilir isterseniz de açık bırakarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

sac-orgusu-modelleri

Kalın telli saçlar avantajlı

Kalın yapıdaki bohem örgüler özellikle kalın telli saçlarda daha iyi duruyor ve şeklini daha uzun süre koruyor. İsteğe bağlı olarak şeklini koruması için spreylerden de yardım alabileceğiniz yılın saçlardaki favorisi kalın bohem örgüler ile ilgili pratik fakat bir o kadar da etkileyici modelleri sizler için hazırladığımız görsellerden ve videodan inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar