Ünlülerin Güzellik Sırları Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar güzelliğe çok dikkat ederler güzellik denildiği zaman akan sular duruyor bu yüzden daha güzel olabilmek için farklı yollara başvuruyorlar ve güzelliklerini yıllarca korumak isterler  hemen hemen her kadının beğendiği  idol olarak kabul ettiği ünlüler vardır ve güzellik sırları merak edilir ünlülerin güzellik sırıları nelerdir.

ozge-uzun-guzellik-sirlari

Özge Uzun

Özge Uzun güzellik sırrı sağlıklı beslenmek ve haftada üç gün düzenli koşu sağlıklı bir yaşam için ideal olduğunu ve bitki çaylarının yeşil çayların hayatında olmazsa olmazlar arasında yer aldığını söylüyor.İş zamanı dışında makyaj yapmayıp düzenli cilt bakımı yaptırıyormuş.

yeliz-sar-guzellik-sirlari

Yeliz Şar

Protein ağırlıklı beslenme sağlığınız açısından iyidir diyerek insanın dışı güzel içi bomboş olmamalı demesiyle hayranlarının dikkatini üstüne toplamayı başarmıştır.

esra-erol-guzellik-sirlari

Sponsorlu Bağlantılar

Esra Erol

Yüzüne pişik kremi sürerek cildini koruyor, çünkü onun için cilt bakımı olmazsa olmazlar arasında. Birde arada azda olsa hafif bir cilt soydurma yapması daha parlak bir cilt görünümüne sahip oluyor. Hanımların güzellik tavsiyesi olarak uyguladıkları birkaç yöntem arasında.

ayse-tolga-guzellik-sirlari

Ayşe Tolga

Ayşe tolga gıda takviyesi alarak düzenli spor yapması ve cildi için üzüm çekirdeği argan çuha çiçeği vb. gibi mucizevi yağları serum olarak kullanması kendine baktığının bir göstergesidir.

selen-seyven-guzellik-sirlari

Selen Seyven

Yine aynı şekilde tüm ünlülerin yaptığı gibi Selen Seyven de düzenli spor yapmasıyla  ve diğer ünlülerden farklı olarak da gün içerisinde Hindistan cevizi tüketerek formunu koruyor. Yüzüne makyajı olabildiğince az sürerek kendine baktığı  buradan anlaşılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar