2020 Örgü Battaniye Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonu konusunda her kadın battaniyelerden mutlaka yardım alır. Evin hemen her bölümünde kullanılan battaniye modelleri genellikle kişisel zevklere, evin dekorasyon anlamındaki renklerine uygun seçildiği gibi, sadece işlevselliğine göre de tercih edilebilirler. 2020 örgü battaniye modelleri tamamen kişisel zevklerinize uygun olarak örebileceğiniz, istediğiniz renk ve modelde hazırlayacağınız bir konfor sunmaktadır. İsterseniz yatağınızın üzerine sererek şık bir yatak odası dekorasyonu hazırlayabilir, isterseniz salonda koltuk üzerine atarak şık bir örüntü de yaratabilirsiniz.

2020-orgu-battaniye-modelleri

Genellikle kış mevsiminde veya serin sonbahar günlerinde televizyon karşısında keyifle örülen battaniyeler günümüzde işlevselliğinin yanı sıra estetik anlamda da sıklıkla tercih ediliyorlar. Hazır battaniye sevmiyorsanız veya kendiniz emek vererek hazırlamak istiyorsanız gündemde olan renk tonlarını tercih edebilirsiniz. 2020 örgü battaniye modelleri için özellikle taş, gri, bej ve krem tonlarını tercih edebilirsiniz. bu sene ayrıca açık pembe ve açık mavi tonları da son derece popüler.

kolay-orgu-battaniye-modelleri

Genellikle ihtiyaca uygun olarak hazırlanan kalın örgü battaniyeler kış mevsiminde sizi sıcak tutacağı için yatak odasında kullanabilirsiniz. geniş bir şekilde hazırlamanız halinde hem yatağınızın üzerine serebilir ve yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. 

orgu-battaniye-modelleri

Açık tonlarda bir ev dekorasyonunuz varsa kemik rengi, bej veya krem tonlarını kullanarak hazırlayacağınız örgü battaniye modelleri kesinlikle evinizin şıklığına da hizmet edecektir. Ekru tonlarının bir süredir çok popüler olduğunu da hatırlatmak isteriz. 

orgu-battaniye-modelleri-2020

İskandinav ev dekorasyonu tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de oldukça yoğun bir şekilde ilgi gördüğü için çok kalın şişlerle ve kalın iplerle örülmüş battaniyeler de hayatımıza girmiş oldu. Özellikle yatak odalarını süsleyen bu kalın örgülü  battaniyeler hem sevimli, hem de şık durmuyor mu sizce de?

orgu-tv-battaniye-modelleri

Tığ işi örgü battaniye modelleri hoşunuza gidiyorsa tv karşısında otururken sıcak bir his yaşamak için hemen bir tane örebilirsiniz. Normal battaniye boyutlarından daha kısa ve küçük olduğu için kısa sürede bitirebilir ve hem de salon dekorasyonunuza katkıda bulunmuş olursunuz. 

yeni-orgu-battaniye-modelleri

En basit ve kolay örgü tekniklerini kullanarak veya en sevdiğiniz modelleri uygulayarak hem sizi, hem de sevdiklerinizi sıcak tutacak, 2020 örgü battaniye modelleri hazırlayabilirsiniz. Sezona uygun modellere göz atmak için hazırladığımız diğer makalelere de göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar