2021 Mavi Battaniye Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kış günlerini sıcacık geçirmek için örgü battaniye modelleri işinize yarayacaktır. Soba başında, kalorifer yanında veya yatakta kullandığımız battaniyeler aynı zamanda dekoratif aksesuarlar olduğundan sıklıkla tercih ediliyor. Çocuk odalarının da vazgeçilmezi olduğu için sizlere hazırladığımız mavi battaniye modelleri sayesinde bebeğinizin, çocuğunuzun odasını da gayet şık bir hale getirebilirsiniz. Resimlerden örnek çıkartarak tamamen ihtiyacınıza uygun şekilde büyük veya küçük battaniyeler örebilirsiniz.

mavi-battaniye-modelleri

Mavi renk bu sene çok moda olduğundan renk skalası da bir hayli geniş. İstediğiniz renkte ve tonda örgü battaniye modelleri hazırlayabilirsiniz. Örneklerin çoğu örgüden anlayanlar için gayet kolay gelecektir. Kısa zamanda kışlık şahane battaniyelere sahip olabilirsiniz.

mavi-orgu-battaniye-modelleri

Örgü örerken genellikle vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Hem keyifli, hem de rahatlamış olacağınız için kış mevsiminde bol bol örgü örmenizi tavsiye ederiz. 

mavi-orgu-battaniye-modelleri-2021

Sponsorlu Bağlantılar

Öreceğiniz mavi battaniye modelleri aynı zamanda yatağınızın üzerine kış mevsiminde örtü olarak kullanmanız için de ideal olacaktır. Renk tonlarını odanızın genel havasına uygun şekilde ayarlarsanız gayet şık bir yatak örtüsü de olabilir.

mavi-orgu-bebek-battaniyesi

Pastel tonları sevenler için ve erkek bebeği olanların severek tercih edeceği bu toz mavi renk bebek battaniyesi için gerçekten de en uygun renklerin başında geliyor.

orgu-battaniye-modelleri

Koltuk şalı olarak da battaniye örneklerini kullanabilirsiniz. Kısa diz battaniyesi de bu tip örnekleri kullanılarak hazırlanabilir. Örgü battaniye modelleri ile ilgili görsellerimiz sizlere fikir verecektir.

orgu-bebek-battaniyesiHer renkte battaniye modelleri hazırlayabilirsiniz. İster mavi, ister pembe veya yeşil olsun, önemli olan evinizin dekorasyonuyla uyum içinde olması ve tabi ki ihtiyacınızı gidermesi. Diğer yazılarımızdaki örgü battaniye modelleri de size fikir verecektir.

Sponsorlu Bağlantılar