Bayan Örgü Bere Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bayan örgü bere modelleri kış mevsiminde örgü seven herkesin ilgisini çeker. Yumuşacık yünlerle kışa inat sıcacık bir hobiyle uğraşmak ve sevdiklerini mutlu etmek elbette herkesin istediği bir şeydir. Kolay şekilde örülen örgü bere modelleri çok basit tekniklerle bile yapılabilir. Özellikle biraz yaratıcı yanınız varsa ördüğünüz bereyi süsleyebilirsiniz.

kolay-orgu-bere-modelleri (4)

 

Düz örgü ile başlayıp bitirdiğiniz berenizin üzerine iğnelerle çiçek veya arma yapabilir veya ucuna ponpon geçirebilir, yan taraflarından püsküller yapabilirsiniz. Tığ ile ördüğünüz harika renkli bir çiçek motifini de üstüne dikebilirsiniz. Bayan örgü bere modelleri ile harikalar yaratmak yalnızca hayal gücünüze bağlı. Bir günde birden fazla bere örebileceğiniz çok basit örgü bereleri sizin için derledik

2015-orgu-bere-modelleri - Kopya

Turuncu ve beyaz renklerle hazırlayabileceğiniz bu tip bir bereye ponpon koyarak gayet sevimli bir hale getirebilirsiniz. Aynı bereyi başka renklerle veya tek renk olarak da örebilirsiniz.

2015-orgu-bere-ornekleri - Kopya

Gri ve siyah her kıyafete uygun olacağı için bere konusunda tercihiniz olabilir. Ense kısmında düğme ile sabitlenen bu model oldukça farklı olacaktır.

basit-orgu-bere-modelleri - Kopya

Bayanların en çok tercih ettiği modellerden biri olan bereyi her renkte severek örebilir ve giysilerinizle şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

bayan-orgu-bere-modelleri

Örgü bere modelleri içinde gördüğünüz örneği en sevdiğiniz renklerde düşünün. Böylece hayal gücünüz harekete geçecek ve belki de çok  daha farklı modeller üretebileceksiniz.

kolay-orgu-bere-modelleri (2)

Örgüde sınır yok, ister düz, isterseniz sadece bir yerinde başka motifler kullanabilir ya da değişik örgü tekniklerini aynı modelde bir araya getirebilirsiniz.

kolay-orgu-bere-modelleri (3)

Kulak kısmında örgü ipler yapabileceğiniz bu model genç bayanların ve çocukların da en sevdiği örnekler arasındadır. Kışa uygun pastel tonlar kadar değişik renkteki yünlerden de hazırlayabilirsiniz.

kolay-orgu-bere-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bahar ve sonbahar aylarında da kullanabileceğiniz bu bereyi isterseniz merserize iplerle de hazırlayabilirsiniz. Sadece aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

kolay-orgu-bere-ornekleri

Kalın şişlerle çabucak örebileceğiniz örgü berenizi iki renk değil de tek renk de hazırlayabilir veya başka renkleri de bir araya getirebilirsiniz. turuncu ve mor da harika durabilir, ne dersiniz?

orgı-bere-ornekleri

Kalın şişler örgüde gerçekten hayat kurtardığı gibi bu sene bu şekilde örülmüş bere ve boyunluklar da çok fazla rağbet görüyor. Örgüyle aranız iyiyse buna benzer bir modeli gün içinde rahatlıkla bitirebilirsiniz.

orgu-bere

Atkı ve bereleri takım olarak örmek genel olarak çok şık görünür. Kendinize belirlediğiniz bir modelin aynısını atkı olarak da örebilirsiniz.

orgu-bere-modelleri

Berede gri kış mevsiminde en çok tercih edilenler arasında olduğu gibi hem bayanlara, hem de erkeklere öreceğiniz bereler için bu rengi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

orgu-bere-ornekleri-2015

Örgü berelerin üzerine yapay çiçekler dikebileceğiniz gibi kurdelelerle de süsleyebilirsiniz. tığ işi çiçek motifleri de bu tip bir berede kullanılabilir.

orgu-sapkalar

Bir saatten daha az zamanda örebileceğiniz bu bere çok şık ve aynı zamanda kullanışlı. İsterseniz pastel tonlarda pek çok farklı rengini de bir gün içinde örüp hazırlayabilirsiniz.

pembe-orgu-bere-modeli

Değişik örgü bere modelleri arayışında iseniz verdiğimiz örnekleri karıştırarak siz de kendinize göre değişik ve kimsede olmayan bir model hazırlayabilirsiniz.

son-moda-orgu-bereler

Örgü bere modelleri ve çok daha fazla örneği diğer yazılarımıza bakarak görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar