Bebekler İçin Örgü Yelek ve Hırka Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bebekleri soğuktan korumak için bebe yünlerinden ördüğümüz örgü bebek yelek ve hırka modelleri, zaten çok masum ve dünya güzeli olan bebeklerimizin çok daha şirin ve güzel görünmesini sağlıyor. En güzel renklerden örülen örgü bebek yelekleri kazakların üstüne giyildiği için bebekleri daha da sıcak tutuyor. Dışarı çıkarken giydirebileceğiniz örgü bebek hırka modelleri ve yelekleri için aşağıdaki numaralara basarak diğer resimleri de inceleyebilir, kolaylıkla model çıkarıp, fikir edinebilirsiniz.

bebekler-icin-orgu-hirkalar

Beyaz örgü yelekler hem erkek bebekler, hem de kız bebekler için uygun olduğu gibi, beyazın üstüne her renkte işleme veya kurdele ile süsleme yapma olanağı da vardır.

bebek-orgu-yelek-modelleri

Tığ ile örebileceğiniz basit hırka modelleri, bebeğinizi dışarı çıkarken hem soğuktan koruyacak, hem de son derece sevimli görünmesini sağlayacaktır.

orgu-bebek-hirkasi (2)

Örgü bebek hırka modellerinin üzerine aplike yapabilir veya yine örgüden hazırlayacağınız sevimli hayvan figürleri dikebilirsiniz.

orgu-bebek-hirkasi

Krem veya ekru renklerde öreceğiniz bebek hırka modellerine inci düğmeler dikerek çok daha göz alıcı bir hale getirmeniz mümkün.

orgu-bebek-yelegi

Su yeşili örgü bebek yeleğini kızınıza da, oğlunuza da giydirebilirsiniz. Örmesi son derece kolay olan bu modele istediğiniz renkte düğme dikerek daha farklı hale getirebilirsiniz.

orgu-bebek-yelekleri

Örgü ile arası iyi olanlar için bir günde örüp bitirebilecekleri bu model son derece güzel ve pastel renkli iplerle de harika duruyor.

orgu-bebek-yelek-modelleri

Pembe yelekler kız bebekler için çok güzel bir tercihtir. Siz de modeldeki gibi üstüne renkli boncuklarla süslemeler yapabilirsiniz.

pembe-orgu-bebek-yelegi

Sarı bebek yeleğini kolayca örebilirsiniz. İsterseniz yaka kısmına kurdelelerle süs de yapabilir veya renkli düğmeler ile daha da sevimli hale getirebilirsiniz.

sari-bebek-yelek-modelleri

Ebruli renkteki ipler de örgü hırkalar için uygun olabilir. Bebeklere hemen her rengin yakıştığını düşünsek de yine de mümkün olduğu kadar pastel veya canlı renklere yönelmekte fayda var. Koyu renklerin bebekler için çok da güzel olmadığını söyleyebiliriz.

yesil-orgu-bebek-hirkasi

Fıstık yeşili bir çocuk örgü hırka modelleri her mevsime uygun olduğu kadar, hem kız, hem de erkek çocuk için kullanılabilir. sitemizdeki diğer görsellerden çocuğunuz için en güzel hırka modelleri tercihinde bulunabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar