Beyaz Örgü Kazak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan örgü modelleri içinde beyaz rengin kendine has, bambaşka bir yeri vardır. Kadınlar için masumiyeti, ferahlığı, temizliği simgeleyen bu renk soğuk günlerde sade ama şık bir görüntü yakalamayı da kolaylaştırıyor. Beyaz örgü kazak modelleri yaşı ne olursa olsun her kadın için tercih edilebilir farklı modellerde uygulanabilir. İhtiyacınıza göre uzun, salaş veya kısa, spor kazaklar örebilirsiniz. 

bayan-orgu kazak-modelleri-2020

Özellikle jean pantolon modelleri ile kullanılan beyaz kazaklar genç bayanlar tarafından çok seviliyor. Hemen her renkle uyum içinde olan beyaz örgü kazak modelleri taytların üzerinde de şahane duruyor. Rahatına düşkün hanımlar kalın şişlerle örülmüş uzun, salaş kazak modellerini tercih ederek günlük konforlarını biraz daha artırabilirler. 

bayan-orgu-kazak-modelleri

Boğazlı, sıfır yaka veya V yaka modeller de beyaz kazaklarınız için tercih edilebilir. Özellikle bu sene bol, hatta karpuz kollu modelleri sıklıkla görüyoruz. Saç örgüsü modelleri ile kolayca hazırlayabileceğiniz kazaklarınızı soğuk günlerde rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. 

beyaz-orgu-kazak

Sponsorlu Bağlantılar

Mini eteklerin üzerinde giymek için yine salaş ama daha kısa boylu beyaz örgü kazak modelleri tercih edilebilir. Genç bayanların uzun çizmelerin üzerine giyecekleri mini etek ve beyaz kazakları ile cool bir görüntü elde etmeleri an meselesi olacak. 

kolay-orgu-kazak-modelleri

Biraz daha uzun örerek kazağınızı elbise gibi de değerlendirebilirsiniz ki son yıllarda örgü elbiseler de hayatımızda fazlasıyla yerini almış durumda. hem tayt üzerine, hem de doğrudan ince çorap üzerine giyilerek kullanılabilecek bir kazak örmek için şimdiden kolları sıvayabilirsiniz. 

orgu-kazak-modelleri-bayan

Spor şık görüntüyü sevenlerdenseniz uzun lastik kolları olan bu model kesinlikle size hitap edecektir. Belde biten uzunluğu ve sıfır boğazlı modeli ile kışı son derece şık bir görüntüyle karşılayabilirsiniz. 

2020-beyaz-orgu-kazak-modelleri

Örmesi son derece basit modelleri tercih edebileceğiniz gibi, farklı örgü tekniklerini aynı anda kullanarak da kendinize şahane beyaz örgü kazak modelleri hazırlayabilir ya da diğer örgü yazılarımıza bakarak model seçebilirsiniz, karar sizin.

Sponsorlu Bağlantılar