Çocuklar İçin Örgü Oyuncaklar

Sponsorlu Bağlantılar

Örgüden çocuklarınız için oyuncaklar yaparak hem onları zararlı maddelerden uzak tutabilir, hem de yaralanma veya kaza riskini en aza indirirsiniz yünden yapılan örgü çocuk oyuncakları onlarla oynarken herhangi bir kaza riski içermediğinden son derece kullanışlıdır. Plastik gibi bir madde ihtiva etmediği için de sağlık açısından çocuklarımızı korumaya da yardımcı olur. Onların en sevdiği örgü oyuncak hayvanlar örebilir veya hoşlarına giden bebekleri de örgüden yapabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz örgü oyuncak modelleri belki fikir verebilir.

orgu-baykus

Çocuklarınızın odalarına veya oyun mekanlarına bu şekilde örgü yastıklar koyabilirsiniz. Onları oyun arkadaşı olarak kullanabilir veya görüntülerinden dolayı mutlu olabilirler.

orguden-oyuncaklar

Hayvan figürlerinden örgü oyuncaklar yamak çocuğunuzun eğitimi açısından da önemli olabilir. Onlara hayvan sevgisi aşılamanın ve bilgi aktarmanın en güzel yollarından biri de bu olabilir.

orgu-dinozor

Fareleri hangi çocuk sevmez ki? Çizgi filmlere bile konu olmuş fareleri örgü ile onlara armağan edebilir ve oyun dünyalarına kazandırabilirsiniz.

orgu-fare

Çocuğunuzun odasının duvarına böyle bir geyik asmak çok eğlenceli olabilir. Örgü ile yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok. Siz de kendi hayal gücünüzü harekete geçirebilirsiniz.

orgu-geyik (2)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem bir örgü geyik daha. Oyuncaklar içinde örgü olanlar son derece sağlıklı ve yıkanabilir olduğundan da hijyeniktir. Yumuaşacık ve sağlıklı bir oyuncak için çeşit çeşit oyuncak tasarlayabilirsiniz.

orgu-geyik

Örgü oyuncak hazırlayacaksanız çocuğunuzun fikrini almanız da önemli olabilir. Ona en sevdiği oyuncağın ne olduğunu sorun ve güzel bir sürpriz yapın.

orgu-oyuncak

Filler o kadar sevimlidir ki tüm çocuklar onlara bayılır. Hele de böyle rengarenk bir fil olduğunda ise her çocuk onlara sahip olmak ister.

oyuncak-fil

Basit örgü teknikleri ile neler yapılmaz ki, tavşanlar, kaplumbağalar, fareleri kuşlar ve baykuşlar. Siz de düşününce ortaya kim bilir daha neler çıkacaktır.

oyuncak-orgu-modelleri

Pembe panter tam bir klasiktir ve her çocuğun mutlaka onu tanıması gerekir. Herkesin çocukluğunda var olan bu harika çizgi karakteri örgü ile daha da kalıcı hale getirebilirsiniz.

örgu-pembe-panter

Çocuklarınız için diğer örgü modelleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar