Sponsorlu Bağlantılar

Modayla ilgili her bayan aksesuarlar konusunda da oldukça hassastır. Kıyafetleri tamamlamak için kullanılan bu detaylara sonbahar ve kış mevsiminde örgü boyunluk modelleri de eklenir. Hemen her kıyafete uygun modellerin bulunduğu boyunluklar daha tarz görünmek ve farklı kombinler yapmak isteyenlerin de en büyük yardımcısı.

bayan-orgu-boyunluk

Örgü boyunluk modellerinde isterseniz boynu saran ve tek bir düğmeyle tutturulan kısa olanları tercih edebilir veya şal şeklinde örülen, boyna uzun uzun dolananları da seçebilirsiniz.

bayan-orgu-boyunluk-modelleri

Renkli modeller de jean pantolonlarla, kot ceketlerle veya mantolarla harika görünebilir. Elinizde kalan yün parçalarını kullanarak da harika boyunluklar örebilirsiniz.

boyunluk

Tığ işi örgü boyunluk renkleri için daha gösterişli olanları tercih edebilirsiniz. Gri ve mavi tonlarının öne çıkacağı bir sezon olduğundan siz de bu renk yünler alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

en-yeni-orgu-modelleri

Su yeşili bayanların en sevdiği renklerden biridir ve örgü modelleri içinde de sık sık karşılaştığımız tonların başında gelir. Boyunluk için su yeşili kullanmak da gösteriş açısından hoş durabilir.

orgu-boyunluk

Kırmızıyı unutmamak gerek. Minik bir pelerini andıran bu boyunluk modeli bizce yakasındaki iğneyle muhteşem duruyor.

orgu-boyunluklar

Hangi modeli seçerseniz seçini sizi sıcak tutacak ve şıklığınıza katkıda bulunacak renk ve modelleri seçmelisiniz.

orgu-boyunluk-modelleri

Diğer yazılarımız içinde örgü modellerine dair pek çok fikir alabilir ve görsellere bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar