Güzel Örgü Çorap ve Tozluk Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Gençlerin en sevdiği şeylerden biri de tarzlarını belirginleştirecek örgü tozluk modelleri oluyor. Genellikle botlar ve çizmelerle birlikte giyilen ve tüm dünyada deyim yerindeyse salgın haline gelen tozlukları siz de artık iplerinizden örebilirsiniz. Hem düz, hem de desenli modeller arayanlar için biz de bir seçki yaptık. Ebette örgü çorap modelleri de var. Yarım saatte örebileceğiniz bu harika tozluk ve çoraplar çok sevilecek.

 

basit-orgu-tozluk-modelleri

Gri örgü tozluk genellikle siyah botlarla çok sevilerek kullanılıyor. Boyunu uzun ya da kısa tutabilir, tamamen tercihinize göre şekillendirebilirsiniz. 

corap-modelleri

Genç kızlar için süper br örnek. Ebruli yün iplerle, ayağa geçirilen, topuk kısmı açık bırakılan bu örgü tozluk modeli aynı zamanda şahane bir yoga çorabı da olabilir.

desenli-orgu-corap-ornekleri

Tam anlamı ile klasikleşmiş örgü çorap modelleri için şahane bir örnek. Mavi ve kırmızı renklerin uyumu mükemmel.

desenli-uzun-corap-ornekleri-ve-yapilisi

Örmesi biraz zahmetli gibi görünse de bu uzun örgü çorap modelleri kesinlikle uzun yıllar severek giyebileceğiniz aksesuarlarınızdan biri olacak. Kışın ayaklarınızı sıcacık tutacağı gibi, görsel bir sanat eseri gibi görünmesi de hoşunuza gidecek.

gri-orgu-corap-modelleri

Topuk kısımları açık bu örgü tozluk modeli oldukça kullanışlı. Tozluğun kaymaması ya da bilek kısmında toplanmaması için ayağa geçmeli şekilde örmek gayet mantıklı.

kolay-tozluk-ornekleri

Kısa bot modelleri ile kullanmak için gayet iyi ve aynı zamanda kolay bir örnek.

orgu-corap

Sponsorlu Bağlantılar

Örgü tozluk hazırlarken istediğiniz modeli ve rengi kullanabilirsiniz. İşinizi daha da kolaylaştırmak için renkli iplerden ebruli yünlerden de yararlanabilirsiniz. 

orgu-ev-ayakkabilari

Örgü çorap ve tozluk modelleri demişken ev ayakkabılarını da unutmadık. Kesinlikle şahane görünüyorlar. 

orgu-ev-patikleri

Örmesi çok kolay olan bu örgü ev ayakkabılarının hazırlarını almaya kalksanız çok yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz ama kendiniz komik rakamlara, artık yünlerinizle bile bu şık ayakkabılardan örebilirsiniz. 

orgu-tozluk

Beyaz botların ve ayakkabıların üzerine giymek için renkli iplerle hazırlanmış bu modeli deneyebilirsiniz.

orgu-tozluk-modelleri

Converse ayakkabılarla uyumlu bir model. Sarı renk kışın da gayet sevilerek kullanılıyor.

renkli-orgu-tozluk-modelleri

Klasik ama çok sevilen bir tozluk. Renklerin canlılığı şahane.

tozluk-modelleri

Koyu füme iple hazırlanan bu tozluk da siyah sevenlerin çok hoşuna gidecek.

yoga-corabi-modelleri

Örgü yoga çorabı da son yıllarda bir hayli moda. Eğer sporla ilgileniyorsanız, yoga yapıyorsanız kendinize rengarenk yoga çorapları örebilirsiniz. 

 

Sponsorlu Bağlantılar