Kısa Örgü Hırka Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kışı güzel geçirmek ve kendinizi iyi hissetmek için örgü ile aranız iyiyse size tavsiye edeceğimiz kısa örgü hırka modelleri eminiz hoşunuza gidecektir.

bayan-kisa-hirka-modelleri

Tamamen göz zevkinize ve hatta evinizdeki artık yünlere göre örebileceğiniz modelleri günlük kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz daha şık modeller de örebilirsiniz. 

bayan-orgu-hirka-modelleri

Model çıkarmak konusunda zorlanmıyorsanız kısa örgü hırka modelleri açısından birbirinden güzel pek çok kıyafetiniz olabilir.

gri-kisa-bayan-orgu-hirka-modelleri

Kalın şişlerle örülmüş hafif salaş kısa bayan örgü hırka modelleri hem beyaz pantolonlarla hem de jean pantolon modelleri ile şahane kombinler yapmanıza olanak sağlayacaktır.

kisa-bayan-hirka-modelleri

Krem, ekru veya bej gibi tonları seviyorsanız her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz kolay örülen hırka modelleri tercih edebilirsiniz. 

kisa-hirka-modelleri

Tığ işi bayan örgü hırka modelleri de yine bu sene hem kış, hem de yaz mevsiminde oldukça popüler.

Sponsorlu Bağlantılar

kisa-orgu-bayan-hirka-modelleri

Bel bölgenizde veya belin hemen altında biten uzunlukları ile kısa örgü hırka modelleri sadece pantolon değil, elbise ve eteklerle de çok şık duruyor.

kisa-orgu-hirka-modelleri

Dolabınızda mutlaka kısa ir kahverengi hırkanız olsun zira pek çok kıyafetle kullanabilirsiniz. 

kisa-orgu-hirka-modelleri-bayan

Yeşil bayan örgü hırka modelleri sevenler için çok güzel bir örnek.

mai-kisa-orgu-hirka-modelleri

Mavi renk hem kış, hem de yaz mevsiminde kullanılması bakımından iyi bir tercih oluyor. 

yesil-kisa-hirka-modelleri

Spor kıyafetlerinizle yahut abiye elbiselerinizin üstüne tamamen ihtiyacınıza ve beğeninize uygun kısa örgü hırka modelleri hazırlayabilirsiniz. Hırka modelleri ile ilgili pek çok yazımız olduğu için hobi bölümündeki görsellerimizden de yararlanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar